​​ سیاست

رازهایی از خودروی ولادیمیر پوتین

139402004 رازهایی از خودروی ولادیمیر پوتین

شرکت “زیل” سازنده این نوع از خودروها اعلام کرد، ساخت این خودرو ۶ سال به طول انجامید و با درخواست پوتین نیز با فن آوری روسی طراحی شده است. رئیس جمهور روسیه مایل است از این طریق کشورش وارد “رقابت حقیقی” در عرصه ساخت خودروهای گرانبها شود.

رئیس جمهوری روسیه قصد دارد تا خودروی سابق خود را با یک زیل لیموزین تعویض کند که دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

جالبترین مطالب پاتوق

اخبار جدید از جمشید دانایی‌فر

اخبار جدید از جمشید دانایی‌فر

ax final اخبار جدید از جمشید دانایی‌فر

نوذر شفیعی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، از زنده بودن جمشید دانایی‌فر یکی از ۵ مرزبان ربوده شده توسط گروهک تروریستی جیش العدل خبر داد و گفت: یکی از سناریوهای قوی این است که دانایی‌فر زنده و در پاکستان است.

وی افزود‌: گروهی که اقدام به ربایش دانایی‌فر کرده‌اند می‌خواهند بر سر وی معامله بزرگی کنند.

اولین تصاویر مرزبانان آزاد شده ایرانی

۴ مرزبان ایرانی آزاد شدند

news51 4 مرزبان ایرانی آزاد شدند

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: پیکر شهید دانایی‌فر یکی از ۵ مرزبان ایرانی که توسط گروهک تروریستی جیش‌العدل ربوده و به شهادت رسیده به همراه ۴ مرزبان کشورمان تحویل رابط ایرانی در پاکستان شد.

شبه جزیره کریمه اوکراین کجاست؟

508187 651 شبه جزیره کریمه اوکراین کجاست؟

این روزها حضور نیروهای ارتش روسیه در کریمه در صدر اخبار رسانه های مختلف جهان قرار دارد، اما منطقه خود مختار کریمه کجاست؟

به گزارش ایرنا، شبه جزیره کریمه با نام رسمی ˈجمهوری خودمختار کریمهˈ در دریای سیاه واقع است و تنها از طریق یک نوار باریک در شمال به خشکی راه دارد و از ناحیه شرق تا نزدیکی اراضی روسیه امتداد می یابد.

عکس های جالب مراسم تنفیذ روحانی

شغل جدید احمدی نژاد

ggf شغل جدید احمدی نژاد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی، محمود احمدی‌نژاد را به عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کردند…

معرفی کامل کابیه روحانی +عکس

اعضای کابینه حجت الاسلام حسن روحانی در حالی که تنها چند روز تا استقرار رسمی دولت باقی مانده است، یک گام تا نهایی شدن فاصله دارد. به طوری‌که اکثر وزارتخانه‌ها وزرای پیشنهادی خود به مجلس را شناخته‌اند.

sa11 معرفی کامل کابیه روحانی +عکس

این‌روزها گمانه زنی‌های رسانه‌ای حول محور ترکیب کابینه دولت آینده و این‌که چه کسانی در چه جایگاهی قرار خواهند گرفت قرار دارد. در حالی که تنها چند روز تا معرفی کابینه پیشنهادی حجت الاسلام حسن روحانی به مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، منابع نزدیک به رئیس جمهور منتخب، اسامی وزرا و اعضای کابینه دولت یازدهم را اعلام کرده اند. اسامی و سوابق اعضای کابینه پیشنهادی روحانی را در ادامه مشاهده می‌کنید.


>