​​ گزارش تصویری

عکس های مراسم تقدیر از عارف

همایش «تقدیر از عارف و حمایت از روحانی» عصر امروز با حضور اعضای ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور منتخب، اعضای ستاد محمدرضا عارف دیگر کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شخصیت‌های سیاسی، موسیقیدانان، هنرمندان و اصحاب رسانه در تهران برگزار شد.

aref hamayesh www.Patugh.ir 7 عکس های مراسم تقدیر از عارف

بنابر این گزارش در این مراسم نعمت‌زاده رییس ستاد روحانی، مجید انصاری عضو مجمع روحانیون مبارز، مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس، مرتضی طلایی عضو شورای شهر تهران، پرویز کاظمی وزیر رفاه دولت احمدی‌نژاد، محمدرضا خاتمی، حجت‌الاسلام بیگی نماینده مردم میاندو‌آب، صادق زیباکلام استاد دانشگاه، داریوش قنبری نماینده سابق مجلس، هانیه توسلی و لادن مستوفی هنرپیشه سینما و برخی دیگر از چهره‌های سیاسی حضور داشتند. عکس های ایسنا و فارس از این همایش را در زیر می بینید.

جالبترین مطالب پاتوق

عکس: هنرهای خیابانی براد داونی

عجیب ترین روش هندوانه فروشی (عکس)

عجیب ترین روش هندوانه فروشی (عکس)

اسلام‌آباد، مردم شبه‌قاره و پاکستان در فصل تابستان شیوه جالبی برای استفاده از هندوانه دارند.

فروشندگان هندوانه در پاکستان به شیوه‌های مختلفی هندوانه را قاچ می‌کنند تا بتوانند مشتری بیشتری به دست آوردن اما رایج‌ترین شیوه همان قاچ کردن به صورت «شتری» است.

hendvane 2 عجیب ترین روش هندوانه فروشی (عکس)

زیباترین عکس های ویکیمدیا در سال ۲۰۱۲

عکس های شرکت آمازون

عکس خرابی های طوفان سندی

عکس خرابی های طوفان سندی

بیش از ۷ میلیون نفر بدلیل این توفان، دچار قطعی برق شده اند. ۵۰ خانه نیز دچار سیل و آتش سوزی شده است. باراک اوباما وضعیت نیوریورک را “فاجعه بزرگ” اعلام کرد. هم اکنون می توانید عکس هایی از این فاجعه را مشاهده کنید.

sandi عکس خرابی های طوفان سندی


>