​​ ترفند موبایل

مکالمه رایگان با ایرانسل (آموزش)

مکالمه رایگان با ایرانسل (آموزش)

در این بخش پاتوق آموزش تماس رایگان به مدت ۹۰ ثانیه (۱ دقیقه و سی ثانیه) برای شما آماده کرده ایم. این روش بسیار بسیار ساده و پیش پا افتاده است و مطمئنا بعد از خواندن آموزش بسیار شگفت زده خواهید شد.

asqqq مکالمه رایگان با ایرانسل (آموزش)

نکته مهم:
این روش فقط و فقط از خطوط ایرانسل به سایر خطوط قابل اجراست و بر روی خطوط خود ایرانسل به هیچ وجه عمل نخواهد کرد. (یعنی فقط میتوانید با سیم کارت های ایرانسل شماره هایی نظیر تلفن های ثابت و کلیه خطوط شرکت همراه اول را شماره گیری کنید)…

جالبترین مطالب پاتوق

ام ام اس ایرانسل

ام ام اس ایرانسل

تفاوت پیام کوتاه(SMS) و پیام چند رسانه ای(MMS)

سرویس پیام کوتاه (SMS)، تنها دارای قابلیت ارسال یک متن نهایتاً ١۶٠ کاراکتری است؛ درحالیکه پیام چند رسانه ای(MMS) به شما امکان می دهد تا حجم ٣٠٠ کیلو بایت، متن، عکس و کلیپ ویدیویی را تنها در یک پیام ارسال کنید.

mss ام ام اس ایرانسل

آموزش فعال سازی mms ایرانسل, فعال کردن اینترنت ایرانسل

آموزش فعال سازی mms ایرانسل, فعال کردن اینترنت ایرانسل

GPRS آموزش فعال سازی mms ایرانسل, فعال کردن اینترنت ایرانسل

دو شرط لازم برای استفاده از GPRS ایرانسل

گوشی شما باید برای اتصال به شبکه GPRS مناسب باشد (برای اطلاع از این موضوع اینجا را کلیک کنید).
تنظیمات GPRS بطور خودکار در یک پیام کوتاه (SMS) برای شما ارسال می شود. برای آنکه تنظیمات این سرویس به گوشی شما منتقل شود، باید اطلاعات ارسال شده را در تلفن همراهتان ذخیره (save) کنید…

کد های سیم کارت ایرانسل

کد های سیم کارت ایرانسل

مجموعه کامل کد های دستوری ایرانسل برای سیمکارت های دائمی، (همچنین برای مشاهده کدهای مخفی سیمکارت های اعتباری کلیک کنید)

irancell کد های سیم کارت ایرانسل

تمام کد های دستوری ایرانسل

تمام کد های دستوری ایرانسل

مجموعه کامل کد های دستوری سیم کارت اعتباری ایرانسل (مشاهده کد های دستوری سیمکارت دائمی)

کدهای دستوری ایرانسل کدهایی هستند که با کمک آن‌ها می‌توانید کارهایی چون تنظیمات حساب خود، اطلاعات از مانده شارژ سیم‌کارت، فعال کردن و غیرفعال کردن MMS و GPRS و … را انجام دهید.

irancell تمام کد های دستوری ایرانسل

روش دیگر برای انجام این کارها استفاده از تلفن گویای ایرانسل است. برای سهولت دسترسی شما کاربران عزیز، همه‌ی کدهای دستوری ایرانسل و دستور تلفن گویای معادل هر کدام را در جدولی جمع‌آوری کرده ایم که می‌توانید با ذخیره‌ یا پرینت این صفحه، همیشه به آن‌ها دسترسی داشته باشید. استفاده از کدهای دستوری و تلفن گویا برای سیم‌کارت‌های اعتباری و دایمی ایرانسل رایگان است.

کدهای مخفی سیستم عامل بادا

کدهای مخفی سیستم عامل بادا

اگر می خواهید چند کد جالب برای گوشی های بادا را بدست بیاورید این مطلب را بخوانید. اگر گوشی سامسونگ با سیستم عامل بادا دارید می توانید کد های زیر برای استفاده بیشتر از گوشی خود بکار گیرید.

sd14 کدهای مخفی سیستم عامل بادا

FirmWare: این اطلاعات کمک زیادی در زمینه انتخاب نرم‌افزار مناسب برای گوشی و یا حتی در زمینه طراحی نرم‌افزارهای مرتبط با این سیستم‌عامل به کاربر ارائه می‌دهد…

خارج کردن شماره از شبکه

خارج کردن شماره از شبکه/ خلاص شدن از پیام های تبلیغاتی

با ترفندی که دریچه امروز به شما آموزش میدهد،از شر تماس‌ مزاحم های سمج و یا پیامک های تبلیغاتی خلاص می شوید.

ad47 خارج کردن شماره از شبکه

شاید کم پیدا شوند افرادی که قابلیت های گوشی همراه خود را تمام و کمال بدانند و گوشی های همراه گوشی موبایل دارند از کارایی‌ها، امکانات و حتی برخی خدمات آن اطلاع چندانی ندارند. اگر جزو این دسته افرادید، اطلاع از قابلیت‌های پی‌آمده ممکن است به کارتان آید…

کد های مخفی گوشی

کد های مخفی گوشی

kod کد های مخفی گوشی

قدرت باطری مخفی شده

تمام شدن باطری موبایل مشکلی همیشگی و آشنا برای همه است، یکی از را‌ه‌های مطمئن برای افزایش طول عمر شارژ باطری موبایل، قراردادن موبایل در حالت ذخیره باطری یا انرژی است که باعث می‌شود درصورتی که با موبایل کار نکنید بلافاصله صفحه را قفل کرده یا نور اسکرین آن را کم می‌کند.

12

>