​​ بازی آندروید

بازی حرفه ای موتورسواری برای آندروید

بازی حرفه ای موتورسواری برای آندروید - Dead Rider v2.5.2

موتور سواری حرفه ای را با Dead Rider تجربه کنید. در این بازی شما از موانع و تپه چاله های فراوانی عبور می کنید و سر آخر به یک موتور سوار حرفه ای تبدیل خواهید شد. تجربه لذت این بازی هیجانی را از دست ندهید. ساخته شده برای آندروید ۲٫۱ به بالاتر.

dea بازی حرفه ای موتورسواری برای آندروید

جالبترین مطالب پاتوق

دانلود Need For Speed Shift برای آندروید

دانلود Need For Speed Shift برای آندروید

این بازی یکی از بهترین بازی های حال حاضر آندروید می باشد که توسط شرکت معروف EA ارائه شده است. این بازی فوق العاده دارای کیفیت کاملاً طبیعی و HD می باشد. از خصوصیات این بازی جذاب تنوع در ماشین ها و مراحل است که را پشت سر گذاشتن مراحل پول شما افزایش پیدا می کند و می توانید ماشین هایتان را اسپورت کنید. هم اکنون می توانید این بازی هیجانی را برای آندروید ۱٫۵ به بالاتر دانلود کنید.

need دانلود Need For Speed Shift برای آندروید

دانلود بازی شرک برای آندروید

دانلود بازی کارتینگ شرک برای آندروید - Shrek Karting HD v3.1.1

بازی که امروز برای شما آماده دانلود کرده این جزو ۵ بازی برتر سال ۲۰۱۰ بوده است. بازی آشنای شرک، این بازی دارای گرافیک بسیار خوبی است، هم اکنون می توانید این بازی را برای آندروید ۱٫۵ به بالاتر از پاتوق دانلود کنید.

sher دانلود بازی شرک برای آندروید

مسابقه ماشین های مرگبار برای آندروید

مسابقه ماشین های مرگبار برای آندروید - INDESTRUCTIBLE v1.0

INDESTRUCTIBLE نام محصول جدیدی می باشد که به تازگی توسط شرکت Glu منتشر شده است. یک بازی کاملاً اکشن و جنگی همراه با جذابیت و هیجان. میتوانید این بازی را به صورت گروهی تا ۴ نفر انجام دهید.

indes مسابقه ماشین های مرگبار برای آندروید

بازی بیلیارد حرفه ای برای آندروید

بازی بیلیارد حرفه ای برای آندروید - Pool Break Pro v2.1.3

یک بازی بیلیار جالب برای گوشی های آندروید ۲٫۲ به بالاتر. این بازی دارای بخش مختلف بازی Pool، Snooker، Carrom، Crokinole می باشد.

قابلیت های بازی:

- تنظیم میزا سختی
-بازی دو نفره یا یک نفره
- بازی شبکه ای حتی با سیستم عامل های سیمبین و IOS

pool بازی بیلیارد حرفه ای برای آندروید

بازی جنگی دفاع از منطقه برای آندروید

بازی جنگی دفاع از منطقه برای آندروید - Defense zone 2 HD 1.0.0

Defense zone 2: یک بازی جنگی فوق العاده گرافیکی در سبک بازی ژنرال. شما در این بازی باید طبق استراتژیک با نیروها و سلاح ها خود در برابر دشمنانتان باستید و از قلعه دفاع کنید. در این نسخه بازی تغییرات زیادی در سلاح ها، نیروها و  و همچنین اضافه شدن حمله های هوایی ارائه شده است. این بازی دارای چند حالت سختی می باشد اما پیشنهاد می کنیم ابتدا از حالت difficult شروع کنید. ساخته شده برای آندروید ۲٫۳ به بالاتر.

def1 بازی جنگی دفاع از منطقه برای آندروید

بازی رالی Raging Thunde برای آندروید

بازی رالی برای آندروید - Raging Thunder 2 v1.0.5

امروز یکی از گرافیکی ترین بازی های آندروید را برای شما کاربران عزیز آماده دانلود کرده ایم. یک بازی رالی مسابقه کاملا حرفه ای و پیشرفته که حتماً لذت خواهید برد. هم اکنون می توانید این بازی مهیج را از پاتوق دانلود کنید.

rac بازی رالی Raging Thunde برای آندروید

بازی فوق العاده Need For Speed آندروید

بازی فوق العاده اتومبیل رانی برای آندروید - Need For Speed Hot Pursuit v1.018

نسخه جدید از سری بازی های اتومبیل رانی فوق حرفه ای Need For Speed این بار Hot Pursuit. در این نسخه از بازی تغییرات اعمال شده همچنین انتخاب نقش پلیس نیز به این بازی اضافه شده است. هم اکنون میتوانید این بازی هیجانی را به همراه فایل دیتا SD از سایت پاتوق دانلود کنید.

nfs بازی فوق العاده Need For Speed آندروید

123

>