​​ عکس های مذهبی

کارت پستال شبهای قدر ۹۴

جالبترین مطالب پاتوق

والپیپر شهادت امام رضا

فرشید طالبی در خانه اش اتاق نماز دارد

فوتبالیستی که در خانه اش اتاق نماز دارد +عکس
V1415054572 350x262 فرشید طالبی در خانه اش اتاق نماز دارد

فرشید طالبی را می شناسید؟ فوتبالیست شیرازی که در این رشته ورزشی کارنامه ای درخشان دارد. قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی با سه تیم مختلف فجر شهید سپاسی شیراز،ذوب آهن و سپاهان اصفهان به نوعی برای او رکوردی خاص محسوب می شود.

توریسم آنلاین: و توانسته کاندیدای بهترین فوتبالیست آسیا شود. طالبی تنها بازیکن فارسی است که توانسته به عنوان یکی از دو مدافع برتر فوتبال قاره کهن انتخاب شود.
مدافع منتخب فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۰ که به جمع گزینه‌های نهایی بهترین بازیکن سال رسیده بود
او البته به جز فوتبال و ورزش خصلت های خوب دیگری نیز دارد که ما را مجاب کرد از او بنویسیم ، بیشتر معرفی اش کنیم و با او هم کلام شویم.

بیوگرافی کامل فرشید طالبی:

عکسهای گرافیکی عاشورا

عکسهای گرافیکی تاسوعا

عکسهای ماه محرم

عکس های از خانه پدری آیت الله سید علی خامنه ای

Copy of pic34 patugh.ir 6 عکس های از خانه پدری آیت الله سید علی خامنه ای

رهبرعالیقدر حضرت آیت الله سید على خامنه‌ای فرزند مرحوم آیت الله حاج سیدجوادحسینى خامنه‌ای در روز ۲۴ تیرماه ۱۳۱۸ برابر با ۲۸ صفر ۱۳۵۸ قمری در مشهد مقدس دیده به جهان گشود.

سیدعلی دومین پسر خانواده بود، پدرش آیت الله سید جواد خامنه ای (ره) مانندبیشتر روحانیون و مدرسان علوم دینی، زندگی بسیار ساده‌ای داشت.

همسر و فرزندانش نیز معنای عمیق قناعت و ساده زیستی را ازاو آموخته بودند. رهبر بزرگوار در ضمن بیان نخستین خاطره های زندگی خود از وضع و حال زندگی خانواده شان چنین می گویند:«پدرم روحانی معروفی بود، اما خیلی پارسا و گوشه گیر بودند زندگی ما به سختی می گذشت.

عکس های کمیاب از شهید بهشتی

عکس های کمیاب از شهید بهشتی

beheshti patugh.ir 2 عکس های کمیاب از شهید بهشتی


>