​​ عکس های حیوانات

عاقبت خوردن جوجه تیغی

جالبترین مطالب پاتوق

ثروتمند شدن گربه اخموی گرامپی

با گربه اخموی صد میلیون دلاری آشنا شوید(+عکس)
20946 340 350x197 ثروتمند شدن گربه اخموی گرامپی
گربه اخموی گرامپی که نامش حدود دو سالی است بر سر زبان‌ها افتاده، نه تنها به ستاره‌ای در دنیای مجازی بدل شده، بلکه از لحاظ مالی نیز گوی سبقت را از برخی ستارگان هالیوود ربوده و حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است.

به نقل از دویچه وله، بسیاری از ستارگان سینما بطور معمول درآمدهای هنگفتی دارند، اما برخی از آنها شاید نتوانند به گرد پای گربه‌ی مشهور “گرامپی” برسند، دست کم از لحاظ کسب درآمد.

نشریه بریتانیایی اکسپرس نوشته است که این گربه‌ اخمو و عبوس در طی دو سال گذشته حدود یکصد میلیون دلار درآمد داشته است. این گربه بدین ترتیب پس از رابرت داونی جونیر و دواین جانسون در رتبه سوم “ستارگان” پردرآمد قرار می‌گیرد که در فهرست نشریه معتبر فوربس مکان‌های اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند.

گربه سبز بلغاری

راز گربه سبز بلغاری چیست؟+ عکس
catgreen+1 350x201 گربه سبز بلغاری
پرسه زدن یک گربه سبز رنگ در خیابان های شهر “وارنا” در بلغارستان ساکنان شهر را دچار شگفتی کرده است.

در ابتدا این گربه سبز رنگ که موهای آن هر روز سبزتر هم می شود باعث دلسوزی مردم شهر شد. فعالان حقوق حیوانات با تصور این که صاحب بی رحم گربه او را رنگ کرده است، صفحه ای در فیسبوک ایجاد کرده و خواستار مجازات عامل این اقدام شدند.

پیکسی گربه غمگین

“پیکسی” با سبیل آویزان و چشمان غمگین انگار گربه ای ست که ترشی خورده! اما همین گربه (که غمگین ترین گربه بریتانیا شناخته شده) در میان گربه اخموهای آمریکا شهرت زیادی پیدا کرده، و افراد بسیاری را جذب خود کرده است.

2 350x225 پیکسی گربه غمگین
او با لب و لوچه آویزانش طرفداران زیادی پیدا کرده و و ۶۰ میلیون یورو قیمت گذاری است. به نظر می رسد پیکسی می تواند بخاطر شخصیت دوست داشتنی (برخلاف ظاهر غمگینش) از گربه اخمو پیشی بگیرد.

کونگ فو بازی کردن شیرها (عکس)

هنگامی که گروهی از توریست ها برای بازدید از حیات وحش آفریقای جنوبی به این مکان رفته بودند با صحنه ی نادری روبرو شدند.

shir www.Patugh.ir  کونگ فو بازی کردن شیرها (عکس)

آنها که بسیار هم خوش شانس بودند شاهد دعوای شوخی مانند دو ماده شیر بودند.

گیوین تانکینسون عکاس این تصاویر می گوید: من تابحال ندیده بودم یک شیر اینقدر به هوا بپرد. به نظر من دعوای این دو ماده شیر بیشتر شبیه به کونگ فو بود. 

عکس شگفت انگیز ماهی بالدار

لحظه آب خوردن مورچه (عکس)

عکس های زیباترین سنجاقک جهان!

عکس های زیباترین سنجاقک جهان!

عکس های از:  دیوید شامبون (David Chambon)

sanjaghak www.Patugh.ir 1 عکس های زیباترین سنجاقک جهان!

12

>