​​ عکس های حوادث

عکس های طوفان در تهران

عکس های طوفان در تهران

28 عکس های طوفان در تهران

طوفان سیاه که عصر دوشنبه با سرعتی بالغ بر ۱۱۹ کیلومتر بر ساعت در تهران به راه افتاد ۵ نفر را به کام مرگ فرستاد و ۴۴ نفر دیگر را مجروح کرد. این مجروحان،‌ افرادی هستند که در مراکز اورژانس ثبت شده اند و افرادی که با جراحات اندک به مراکز درمانی مراجعه نکرده اند را شامل نمی شود.

جالبترین مطالب پاتوق

عکس های سقوط هواپیمای سانفرانسیسکو

عکس تصادف وحشتناک موتور هوندا با فولکس واگن

عکس تصادف وحشتناک موتور هوندا با فولکس واگن

تصادف وحشتناکی بین موتور هوندا و اتومبیل فولکس واگن در استکهلم سوئد باعث شد دو وسیله نقلیه ای که با هم برخورد کردند به نمایشگاه موتور استکهلم منتقل شوند تا عبرتی برای دیگر راننده گان گردند.

rani عکس تصادف وحشتناک موتور هوندا با فولکس واگن

راننده موتور هوندا با سرعت زیاد در تقاطعی به اتومبیل برخورد می کند، به طوری که پلیس سوئد سرعت موتور را قبل از برخورد به اتومبیل ۲۵۰ کیلوکتر بر ساعت (۱۵۵ مایل بر ساعت) تخمین زد و اعلام کرد به همین دلیل موتور سوار از زمانی که اتومبیل را مشاهده کرده فرصت کافی برای واکنش را نداشته است…

عکس خرابی های طوفان سندی

عکس خرابی های طوفان سندی

بیش از ۷ میلیون نفر بدلیل این توفان، دچار قطعی برق شده اند. ۵۰ خانه نیز دچار سیل و آتش سوزی شده است. باراک اوباما وضعیت نیوریورک را “فاجعه بزرگ” اعلام کرد. هم اکنون می توانید عکس هایی از این فاجعه را مشاهده کنید.

sandi عکس خرابی های طوفان سندی

عکس: سوتی جدید و جالب

انگلیسیت ضعیفه خب ننویس!!

sooti patugh عکس: سوتی جدید و جالب

نجات معجزه آسای کودک از تصادف + عکس

فارس نویس:  این کودک خوش شانس بصورت معجزه آسایی نجات پیدا کرد. ماشین با او برخورد کرد و او را از بالای پله ها به پایین پرتاب کرد. ولی با این حال بچه بعد از چند ثانیه از جاش صحیح سالم بلند شد. این تصاویر از طریق دوربین مداربسته فروشگاهی ضبط شده !
 0.143493001322123295 taknaz ir نجات معجزه آسای کودک از تصادف + عکس

میمون باغ وحش انگشت دختر سه ساله را خورد

میمون باغ وحش پارک بعثت شهرداری دزفول انگشت یک دختر بچه سه ساله را خورد.

پدر این دختر بچه روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: الینا دخترم درحال بازی کردن در اطراف قفس میمون در باغ پرندگان دزفول بود که صدای فریاد او بلند شد و وقتی به سمت او دویدیم متوجه خونریزی انگشت اشاره وی شدیم.

113762 417 ميمون باغ وحش انگشت دختر سه ساله را خورد

روح الله برومند افزود: سریعا الینا را به بیمارستان بزرگ دزفول منتقل کردیم و متوجه شدیم که قسمت زیرین انگشت اشاره وی توسط میمون خورده شده است.

وی افزود: پزشکان نیز پس از معاینه دخترم الینا این موضوع را تایید و تشخیص به جراحی دادند و پس از عمل جراحی قسمت آسیب دیده را ترمیم کردند که هم اکنون نیز تحت معالجه و درمان می باشد.

طبق گزارش دکتر معالج این دختر سه ساله، این سومین باری است که شهروندان دچار آسیب این چنینی از سوی حیوانات باغ وحش در دزفول می شوند.

تصادف های عجیب + عکس

 مجموعه تصاویر عجیب ترین تصادفات

191137 385 تصادف های عجیب + عکس


>