​​ معرفی مناطق دیدنی

فال روزانه یکشنبه ۳۱ فروردین ۹۳

pic8974 31111111 فال روزانه یکشنبه 31 فروردین 93

فروردین: شما امروز بخاطر مسائلی که در این روزهای اخیر برایتان رخ داده است کمی‌دچار سردرگمی‌شده اید، زیرا به نظر خودتان مسیری که در آن گام گذاشته اید مسیر درستی بوده است اما اکنون که به بن بست برخورد کرده اید دچار سردرگمی‌شده اید، اما خوشبختانه این بن بست زمان زیادی به طول نمی‌انجامد، با تلاش و کوشش‌تان از این بن بست عبور خواهید کرد. تبدیل به فردی خواهید شد که جام سعادت و خوشبختی را در دست دارد. فقط موضوع مهم این است که همانند سابق تلاش تان را انجام دهید و کوشش را فراموش نکنید.

اردیبهشت: رویاهایی که از دوران کودگی در سر داشتید، این رویاهای نیز با رشد شما بزرگ شده اند، این رویاهای شما را بیش از پیش مشوش کرده اند و باعث شده اند که نتوانید تصمیم درستی را اتخاذ کنید. شما به رویاهایتان زیاد اهمیت می‌دهید بهتر است از فکر رویاها بیرون بیایید و در واقعیت زندگی کنید. زیرا رویاها دوام چندانی ندارند، گاهی مانند پوشالی تو خالی هستند و می‌توانند واقعیت زندگی شما را از بین ببرند. با وجود این رویاها و توهمات، شما در یک خواب غفلت به سر می‌برید اما به دلیل انعاطاف پذیری زیادی که دارید به راحتی می‌توانید به این رویاها خاتمه دهید.

جالبترین مطالب پاتوق

قطاری که از روی آبشار عبور می کند (عکس)

uu1 قطاری که از روی آبشار عبور می کند (عکس)

اختصاصی پاتوق، این راه آهنگ در جنوب شهر گوا در کشور هند واقع شده است. ۳۱۰ متر از این ریل این راه آهنگ روی آبشار بسیار زیبا عبور می کند. در بعضی از نقاط آب به معنای واقعی بخشی از قطار در حال حرکت خیس می کند!

عکس های مناطق دیدنی روسیه

عکس های جالب از شهر اصفهان

عکس های جالب از شهر اصفهان

مجموعه چند عکس زیبا و هنری از مناطق دیدنی استان اصفهان

isfahan عکس های جالب از شهر اصفهان

عکس فوق العاده رعد و برق در ساحل محمودآباد

عکس فوق العاده رعد و برق در ساحل محمودآباد

امیرعلی شریفی، این نمای زیبا را از هوای طوفانی در سواحل دریای خزر در محمودآباد گرفته و برای نشنال‌جئوگرافیک ارسال کرده است. این عکس به روش نوردهی بلندمدت گرفته شده و به همین دلیل، همه جا روشن و امواج دریا محو افتاده‌اند.

mhm1 عکس فوق العاده رعد و برق در ساحل محمودآباد

عکس های جاده چالوس

عکس های جاده چالوس چهارمین جاده زیبای جهان

جاده چالوس یکی از مهم‌ ترین قطب‌هـای گردشگری ایران است که مناطق و اماکن دیدنی موجود در این جاده، آن را به عنوان چهارمین جاده زیبای دنیا تبدیل کرده است
وجود رودخانه کرج به موازات جاده کرج چـالوس، سد کرج و روستای کوچک و زیبای واریان که همچون جزیره‌ ای کوچک در آنسوی آب سدکرج می‌باشد زیبایی‌های این جاده را دو چندان کرده است.

jade chaloos patugh ir 2 عکس های جاده چالوس

عکس های شهرستان محمود آباد

عکس های شهرستان محمود آباد

محمود آباد یکی از زیباترین سواحل دریای مازندران را دارد که از نظر توسعه توریسم ساحلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این منطقه به انواع خدمات و تجهیزات گردشگری مجهز است. شهرستان محمودآباد یکی از شهرستان های استان مازندارن از شمال به دریای مازندران، از خاور به بابلسر، از جنوب به آمل و از باختر به نور محدود می‌شود.مرکزمحمود آباد‌در۲۲ کیلومتری‌شمال‌باختری‌آمل‌است‌و از نظرجغرافیایی در ۵۲ درجه و ۱۶ دقیقه‌ی درازای خاوری و ۳۶ درجه و ۳۸ دقیقه‌ی پهنای شمالی قرار دارد.

همچنین ادامه بیوگرافی شهرستان محمود آباد را بخوانید…

mahmoodabad6 عکس های شهرستان محمود آباد

شهرستان محمود آباد

معرفی کوتاهی از شهر محمود آباد

برای مشاهده عکس های شهرستان محمود آباد کلیک کنید

شهر محمود آباد شهری است با سابقه کهن بندری این شهر در شمال غربی شهرستان محمودآباد واقع است و موقعیت جغرافیایی آن ۲۱ دقیقه و ۵۲ درجه طول جغرافیائی و ۲۵دقیقه و ۳۶ درجه عرض چغرافیائی می باشد و حدود ۱۸ کیلومتر مربع مساحت دارد و طبق سرشماری سال ۱۳۷۵ جمعیت شهر به ۱۹۸۸۳ نفر رسیده است .

mahmoodabad1 شهرستان محمود آباد

طبق آخرین نقشه شهر این شهر از شمال به پایان محدوده تلیکسر به طول ۴ کیلومتر و از سوی خاور به طول ۳ کیلومتر تا ۲۰ دستگاه و از سمت باختر تا دانشکده فنی مهندسی نفت به طول ۳ کیلومتر کشیده شده است .
فاصله آن تا تهران ۲۰۵ کیلومتر و تا آمل ۲۰ کیلومتر است نزدیکترین بندری است که تهران را به دریاچه خزر وصل می کند و درحال حاضر دارای سه خیابان عریض و چندین خیابان فرعی است چون بحث مور نظر ما شهر محمودآباداست در مبحثهای دیگر بطور گسترده در این باره سخن به میان خواهد آمد.

12

>