​​ آموزش

قیمت جدید ارز | طلا | سکه و خودرو اسفند ۹۴

جالبترین مطالب پاتوق

انگیزه های یادگیری زبان

Untitled22 350x322 انگیزه های یادگیری زبان

 

آیا از یادگیری زبان ناامید هستید، یا قبلا سعی کردید این چالش را بپذیرید اما انگیزه ی خود را از دست داده اید؟ وقتی با هدف نهایی تان یعنی صحبت با یک زبان دیگر به صورت روان، ماه ها یا شاید سال ها فاصله داشته باشید انگیزه، تبدیل به مهمترین عاملی می شود که در این مدت طولانی می تواند به شما کمک کند. در واقع وقتی متوجه شدم یکی از دوستانم در حال یادگیری زبان انگلیسی است تصمیم گرفتم این مطلب را در سایت قرار دهم تا عاملی باشد برای انگیزه ی بیشتر هم برای او و هم برای همه ی کسانی که می خواهند زبان جدیدی یاد بگیرند.

در اینجا به پنج جمله ی معروف اشاره می کنیم که به شما یادآوری می کند یادگیری زبان ارزش تلاش طولانی مدت را دارد. چند زبانی بودن فرصت های بسیاری در زندگی برای تان ایجاد می کند، ذهن تان را قوی تر می کند و باعث می شود دید بازی داشته باشید. همچنین به شما بینش خاصی در مورد زبان مادری خود و فرهنگ زبان دیگر می دهد. پس تسلیم نشوید! هر کلمه ی جدید یک مرحله ی مهم در سفر تان به یک زبان جدید است.

قابلیتهای کاربردی Gmail

index6 قابليتهای کاربردی Gmail

این ۱۰ قابلیت کاربردی Gmail را فعال کنید

عموما گوگل پیش از این که قابلیت جدیدی را به سرویس جیمیل خود اضافه کند، آن ها را در بخش لابراتوار جیمیل قرار می دهد تا کاربران از آن ها استفاده کنند و براساس بازخوردهای دریافتی، تصمیم به قرار دادن آن ها در جیمیل می گیرد.
جیمیل دارای قابلیت های متنوع بسیاری است اما چندین قابلیت دیگر برای این سرویس وجود دارد که به صورت پیش فرض فعال نیست. در این مطلب با این قابلیت ها آشنا می شوید.

عموما گوگل پیش از این که قابلیت جدیدی را به سرویس جیمیل خود اضافه کند، آن ها را در بخش لابراتوار جیمیل قرار می دهد تا کاربران از آن ها استفاده کنند و براساس بازخوردهای دریافتی، تصمیم به قرار دادن آن ها در جیمیل می گیرد.

لباس محل کار

139307090910465753753383 350x245 لباس محل کار

اگر آدم منضبطی هستید و می‌خواهید شغل مناسبی پیدا کنید و در اداره ای مشغول هستید و دوست دارید شخصیت مثبتی در محیط کار باشید، باید کاری کنید که ظاهرتان به بیننده اطمینان لازم را بدهد. این نوشتار راه و رسم لباس پوشیدن در محیط های اداری و یا مصاحبه های کاری را تاکید می کند

مصاحبه‌های کاری در دو حالت می‌تواند شما را رد کند؛ اول اینکه رزومه مناسبی نداشته باشید، دوم اینکه لباس مناسبی نپوشیده باشید. در مورد گزینه اول فقط خودتان می‌توانید به داد خودتان برسید.

اما در مورد گزینه دوم ما هوایتان را داریم. در گزارشی که می‌خوانید ریز‌ترین نکات لازم در مورد داشتن یک ظاهر مناسب در مصاحبه‌های کاری را برایتان آورده‌ایم که می‌تواند تاثیر لازم را روی مصاحبه‌کننده‌هایتان بگذارد؛ از پوشیدن کفش مناسب گرفته تا شیشه عینکتان! این گزارش را بخوانید و آرزوی موفقیت ما را به همراه داشته باشید!

اسپرت نپوشید

دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی عمران ۹۳

دانلود سوالات آزمون نظام مهندسی عمران ۹۲ – نظارت

راهنمای اشتراک در پورتال جامع پاتوق

ابتدا ایمیل خود را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی گزینه اشتراک کلیک کنید.
(دقت کنید آدرس ایمیل را بدون فاصله و بدون www وارد کنید.

016 راهنمای اشتراک در پورتال جامع پاتوق

جلوگیری از جوش آوردن ماشین

جلوگیری از جوش آوردن ماشین

سطح مایع درون رادیاتور را به دفعات بازدید کنید. اگر توصیه کارخانه را نمی‌دانید، یک بند انگشت بالاتر بودن مایع از لوله‌های درون شبکه رادیاتور را مبنا قرار دهید. فقط در خودروهای قدیمی می‌توان در رادیاتور را باز کرد.

joosh جلوگیری از جوش آوردن ماشین

دقت کنید در این حال، خودرو سرد باشد. در خودروهای جدید باید در مخزن ذخیره سرریز را باز کرد یا بسادگی درجات مینیمم و ماکزیمم آن را بررسی کرد.

نشتی زیر بست‌ها، مسیر شیلنگ‌های انتقال مایع، گرفتگی شبکه توری از حشرات و خاشاک، لهیدگی و مانند آن را بررسی کرده، کاستی‌ها را برطرف یا ترمیم کنید…


>