​​ آرایش مو

تهیه رنگ موی سر با گل بابونه, روناس, حنا و اسپرک

 

تهیه رنگ موی سر با گل بابونه, رنگ مو با روناس, حنا, گیاه اسپرک برای تهیه رنگ مو

اگر به سراغ مادربزرگ خود بروید و از او در این باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا را به شما معرفی می‌کند که استفاده از آن‌ها موجب تغییر رنگ موها و ایجاد تغییر در ظاهر شما می‌شود. پیش از تولید و عرضه رنگ موهای شیمیایی در جهان بسیاری از زنان در کشورهای مختلف متناسب با نوع فرهنگ و رویش گیاهان دارویی همان منطقه از این خاصیت گیاهان دارویی برای رنگ کردن موهای خود استفاده می‌کردند.این افراد از حنا برای حنایی کردن موها، از روناس برای مشکی‌کردن و از دانه‌های قهوه برای قهوه‌ای کردن موهای خود استفاده می‌کردند. در این مقاله  شما را با برخی از رنگ موهای طبیعی که از گیاهان دارویی تهیه می‌شوند، آشنا می‌کنیم. رنگ موهایی که به راحتی در آشپزخانه شما تهیه می‌شوند و کاربردی موثر و سالم در حفظ شادابی و نشاط مو و تغییر رنگ آن‌ها دارد.

806179 384 تهیه رنگ موی سر با گل بابونه, روناس, حنا و اسپرک

تست رنگ طبیعی بر موها

جالبترین مطالب پاتوق

چگونه رنگ موها را زیتونی تیره کنیم؟

449 چگونه رنگ موها را زیتونی تیره کنیم؟

رنگ موی زیتونی یکی از رنگ موهایی است که در همه سال و همه سنی طرفداران زیادی دارد. اگر موهای شما هم مشکی است با روش زیر می توانید آن را زیتونی تیره رنگ کنید.
چگونه موهای مشکی ام را زیتونی تیره کنم؟

سوال کاربر :

موهای منم مشکی است. برای این که بتوانم رنگ موهایم را زیتونی تیره کنم باید از چه ترکیب رنگ هایی استفاده کنم؟

چگونه رنگ شرابی تیره رو زیتونی متوسط کنم؟

475 چگونه رنگ شرابی تیره رو زیتونی متوسط کنم؟

چگونه رنگ شرابی تیره رو زیتونی متوسط کنم؟

رنگ موی زیتونی متوسط یکی از رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم هاست. اگر شما هم جزو کسانی هستید که موهای شرابی تیره دارید با روش زیر می توانید رنگ موی تان را زیتونی متوسط کنید.
چگونه موهای شرابی تیره را زیتونی متوسط کنیم؟

سوال کاربر :

چطور می تونم
رنگ موی زیتونی متوسط یکی از رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم هاست. اگر شما هم جزو کسانی هستید که موهای شرابی تیره دارید با روش زیر می توانید رنگ موی تان را زیتونی متوسط کنید.
چگونه موهای شرابی تیره را زیتونی متوسط کنیم؟

سوال کاربر :

چگونه رنگ موی قهوه ای را مشکی – شرابی کنیم؟

رنگ موی قهوه ای را چگونه مشکی – شرابی کنیم؟
509 چگونه رنگ موی قهوه ای را مشکی   شرابی کنیم؟

رنگ موی ترکیبی مشکی و شرابی به این معنی است که کل موهای تان مشکی و فقط قسمت پایین موهای تان شرابی باشد. این نوع رنگ مو را به راحتی می توانید در منزل تان انجام دهید.
چگونه رنگ موی قهوه ای را مشکی – شرابی کنیم؟

سوال کاربر :

من موهامو قهوه ای کردم، چطوری کی تونم موهامو مشکی و نوک آن را شرابی کنم؟

پاسخ کارشناس آرایشی :

برای این کار بهتر است نوک موهای تان را دکلره قرمز کرده و داخل فویل بگذارید. در همین موقع کل موهای تان را مشکی کنید. بعد از رنگ گرفتن موهای تان، رنگ را شسته و برای نوک موهای تان که داخل فویل قرار داشتند از رنگ شرابی استفاده می کنیم.

منبعhttp://seemorgh.com

لیزر کردن موهای زائد

zzx e1437628087341 350x186 لیزر کردن موهای زائد
لیزر موهای زائد را بهتر بررسی کنیم

لیزر موهای زائد یکی از شایع ترین جراحی های زیبایی انجام شده در ایالات متحده است.

خانم دکتر مریم دلگشا:

مه شو:دراین روش پرتوهای نور بسیار متمرکز به فولیکول های مو تابانیده می شوند. رنگدانه ملانینی که در موها به وفور یافت می شود، این نور را جذب کرده و سبب تخریب سلولهای سازنده مو میشود و به همین دلیل است که هرقدر مو ضخیمتر و مشکی تر باشد چون ملانین بیشتری دارد نور لیزر را بهتر جذب کرده و راحتتر از بین می رود.
فواید لیزر موهای زائد
لیزر برای از بین بردن موهای زائد از چهره، ساق پا، بازو، زیر بغل، خط بیکینی، و مناطق دیگر مفید است.
مزایای لیزر مو عبارتند از:

اشتباهات مربوط به مو و راه حل های آنها

ja 350x210 اشتباهات مربوط به مو و راه حل های آنها

 
خطاهای مو که سن شما را بالاتر نشان می دهند!

همه ما می دانیم که  رنگ و مدل موی اشتباه، تا چه حد می تواند چهره فرد را خسته و کسل نشان دهد.اما جدای از این مسئله، اشتباهات دیگری هم در مورد موها وجود دارند که گاهی حتی ۱۰ سال ، فرد را مسن تر از آنچه هست نشان می دهند.

این مقاله لیستی از این خطاهای آرایشی را به شما معرفی می کند که با توجه به آنها می توان جوانی و زیبایی چهره را همچنان حفظ نمود.

موها یکی از اولین فاکتورهای جلب توجه افراد محسوب شده و مدل موی هر فرد، نشان دهنده نوع شخصیت، قدرت و یکی از شاخص های مهم قضاوت در مورد سن وی خواهد بود.

جوانی دورانی است که همه به طرق مختلف سعی در حفظ آن دارند و در این میان،انتخاب مدل موی مناسب، یکی از راههای جوان یا مسن نشان دادن افراد به شمار می آید، پس بهتر است در این انتخاب اشتباه نکنیم!

سفید شدن موها اولین نشانه های افزایش سن است ، اما به راحتی می توان آن را با رنگ موهای متنوع پوشش داد.اما مدل موهایی هستند که می توانند فرد ۲۰ ساله را ۳۰ ساله نشان دهند! و البته هیچ خانمی نمی خواهد حتی یکسال بیشتر از آنچه هست ، نشان دهد.در عوض با مراقبت و آرایش صحیح ، همواره سعی در حفظ جوانی و زیبایی خود دارد.بنابراین مطالعه این مقاله به شما کمک خواهد کرد که از بروز این اشتباهات جلوگیری نمایید.

اشتباهات مربوط به مو و راه حل های آنها

رنگ قهوه ای بسیار زیبا و طبیعی

mGCYrXjx1 350x169 رنگ قهوه ای بسیار زیبا و طبیعی

 

در این مقاله چند ماده کاملا سنتی و طبیعی را به شما معرفی می کنیم که می توانید موهای خود را با آنها به رنگ قهوه ای بسیار زیبا و طبیعی در آورید.

رنگ قهوه‌ای طیف‌های مختلفی دارد و معمولا یکی از گزینه‌های اول رنگ مو به حساب می‌آید. برای قهوه‌ای شدن مو راهکارهای زیر پیشنهاد می‌شود:

• ۷۰ گرم ریشه ریواس را ۱۰ دقیقه بجوشانید. بعد از ۲۴ ساعت جوشانده را صاف کنید و با شش قاشق کایولین، یک عدد تخم‌مرغ و چهار قاشق سرکه سیب مخلوط کنید. حالا آن را روی سر بمالید و پس از یک ساعت آبکشی کنید.

سرم مو

images3 سرم مو

سرم مو موجب درخشندگی و زیبایی موهایی می شود که بر اثر آلودگی هوا، گرد و خاک و نور خورشید کدر و تار شده اند. ماده اصلی تشکیل دهنده سرم مو روغن سیلیکون می باشد.

سرم مو فاقد مواد مضر شیمیایی است و پس از شستشوی مو به کار می رود که در نتیجه استفاده آن، مو، براق و زیبا می شود.

سیلیکون موجود در سرم مو به کوتیکول های مو وصل می شوند و نتایج مفیدی را در پی خواهد داشت؛به عنوان مثال،سیلیکون با ایجاد یک لایه محافظ، مو را از آسیب های محیطی و آسیب های حاصل از حالت بخشی مو حفظ می کند.

123

>