​​ آرایش و زیبایی

جدیدترین گالری عکس های مدل لباس مجلسی سال ۹۵

جالبترین مطالب پاتوق

جدیدترین لباس های مجلسی زنانه دخترانه شیک و جذاب

مدل لباس مجلسی زنانه, مدل لباس مجلسی دخترانه, مدل لباس مجلسی جدید زنانه, مدل لباس مجلسی دخترانه جدید, لباس مجلسی زنانه خاص

در این پست زیباترین مدل های لباس مجلسی زنانه و دخترانه جدید و شیک قرار گرفته است، امیدواریم مورد پسند شما واقع گردد.

Next Peach Embroidered Dress 4615 6295591 1 pdp slider l 256x350 جدیدترین لباس های مجلسی زنانه دخترانه شیک و جذاب

درمان قطعی زود انزالی

درمان قطعی زود انزالی, درمان انزال زودرس

553324 595 درمان قطعی زود انزالی

زود انزالی یا انزال زودرس به حالتی گفته می‌شود که فرد زودتر از زمانی که می خواهد به انزال برسد و یا اینکه به حدی زود به انزال برسد که همسرش از ارتباط زناشویی لذت کافی نبرد البته باید انتظارات، واقعگرایانه باشند. این تعریفی است که مورد تایید اکثر متخصصان مسایل جنسی است.

عده زیادی از مردان به کلینیک سلامت خانواده و ناتوانی جنسی مراجعه می‌کنند تا درباره یکی از مشکلات خود در زمینه ارتباط زناشویی با همسرشان مشاوره کنند. موضوع به این سادگی نیست چون با ایجاد افسردگی و اضطراب در زوجین، موجب اختلال در سلامت روان و رفتار آنان و در برخی موارد پرخاشگری هر دو نفر می‌شود.

پژوهشگرانى که روى بیمارى زود انزالی کار می کنند، اعلام کردند که می توانند این اختلال را تعریف کنند. به گفته آنها انزال در مبتلایلان به زود انزالی در کمتر از ۱۱۸ ثانیه از شروع مقاربت صورت میگیرد.

علت زود انزالی و یا انزال زودرس چیست؟

نشانه اصلی زود انزالی مردان، انزالی غیر قابل کنترل است که قبل از انجام گرفتن رابطه زناشویی و یا مدت زمان بسیار کمی پس از آن با میزان تحریک کم و خلاف میل فرد اتفاق بیفتد.

مساله زود انزالی می‌تواند باعث نارضایتی جنسی در هر دو طرف شده و اضطراب ناشی از این مشکل را بیشتر کند. زود انزالی یکی از متداولترین اختلال فعالیت زناشویی در مردان است و ممکن است برای هر مردی در بعضی از مراحل زندگی رخ دهد.

اکثر موارد زود انزالی فاقد عامل یا دلیل خاص است. عوامل روانی مثل اضطراب، احساس گناه یا افسردگی نیز ممکن است به زود انزالی منجر شوند. در برخی موارد، زود انزالی ممکن است به خاطر عوامل پزشکی مثل مشکلات هورمونی، آسیب‌های جسمی و یا عوارض جانبی بعضی داروها باشد.

ابتلا به عارضه زود انزالی منجر به بروز اختلالات روان مانند اضطراب، افسردگی و سردی روابط زوجین می‌شود و بر روان آنان تاثیر می‌گذارد و به همین علت، بسیار مهم است که درباره عارضه زود انزالی بیشتر بدانیم و به موقع به مشاور مراجعه کنیم.

متخصص و پزشک مربوطه سابقه فعالیت زناشویی و پزشکی شما را بررسی خواهد کرد و آزمایش کلی را انجام خواهد داد. ممکن است پزشک بخواهد با همسر شما نیز صحبت کند چون زود انزالی ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد. پزشک، آزمایش لازم را انجام می‌دهد تا مشکلات پزشکی فرد را بررسی کند.

آیا استفاده از کرم ها و اسپری ها روش صحیحی برای با تاخیر انداختن انزال است؟

استفاده از کرم‌ها و اسپری‌های کاهش‌دهنده حس سطحی دستگاه تناسلی نیز سبب کاهش احتمال زود انزالی می‌شود.به یاد داشته باشید که قبل از آغاز فعالیت زناشویی، موضع را با صابون شستشو دهید تا از بیحسی بیشتر آلت جلوگیری شود.

متاسفانه از این روش به صورت خودسرانه و بسیار معمول استفاده شده که عوارض زیادی را در پی دارد. استفاده از بی‌حس‌کننده‌های موضعی، در آخرین مرحله از درمان افراد مبتلا به انزال زودرس قرار دارد و به هیچ‌وجه نباید در ابتدای کار از آن استفاده کرد.

استفاده از روش‌های موضعی باید با تشخیص و صلاحدید پزشک و براساس سیر درمان و بهبودی باشد.

روشی که تاثیر گذار است | فشار دادن سر آلت در طول آمیزش

در این روش مرد در زمان آمیزش و به هنگام نزدیک شدن انزال آلت را از مهبل خارج نموده و دور حشفه را با دست خود گرفته و محکم فشار می دهد . دکتر جمیز سیمانز برای روش فشار دادن به این گونه می گوید : زن پس از احساس ارگاسم مرد اقدام به فشار دادن سر آلت از دو سومی کند .به این مفهوم که با انگشت شست خود بر روی فرنولوم (لگام حشفه ) وبا انگشت سبابه خود بر روی بخش پایینی سیتغ کلاهک آلت فشار می آورد.

این فشار باید ۳تا ۵ ثانیه تداوم داشته و در عین حال قوی و محسوس باشد .چه در غیر این صورت انزال مرد متوقف نمی شود . زمانی که به این شکل فشار بر آلت برانگیخته وارد شد ریزش اسپرم متوقف شده ، و لیکن نعوظ آلت تداوم دارد و مرد می تواند دو باره حرکات آمیزشی را پیگیری نماید .نکته ای که وجود دارد این است که اولاً وضیعتی بر همبستری انتخاب کنند ک زن به راحتی بتواند این فشار بر آلت مرد را انجام دهد .ثانیاً زن باید فوراً به اشارات کلامی وغیرکلامی همسرش واکنش داده وحرکت مهاری خود را انجام دهد. چنانچه این روش به درستی مورد استفاده قرار گیرد ، توان زمان مقاربت را به ۱۰تا ۱۵دقیقه افزایش داد و بدین واسطه از شر ّ انزال زود رس خلاصی یافت.

هدف از این کار این است که مرد بتواند مرحله تحریکی را تجربه کرده و در عین حال دستخوش انزال نشود و بدین واسطه اعتماد بنفس لازم را کسب نماید . پس از این که در پنج بار متوالی توانست کنترل انزال را اعمال کند ، عمل مقاربت شروع شده وآلت داخل مهبل می شود .

در ابتدای دوره درمان لازم است که زوجین برای مقاربت از وضیعت نزدیکی قرار گرفتن زن بر روی مرد استفاده کنند. به این شکل که مرد به پشت خوابیده و زن برای مقاربت برمرد قرار گرفته ، به آرامی آلت را به داخل مهبل هدایت کرده وحرکات مقاربتی را خودش انجام میدهد.

وظیفه مرد این است که تیز حسی خود را حفظ کرده و به مجرد آن که احساس کرد که دارد انزال می کند از زنش بخواهد که از شیوه فشار دادن استفاده کند برای این منظور زن از روی مرد کنار کشیده ، اقدام به مهار انزال می کند . پس از آن که احتمال انزال بر طرف شد ، دوباره بر روی مرد قرار گرفته و آلت را در داخل مهبل می نماید و این فرایند را بدین شکل تداوم می بخشد.

برخی از متخصیصن درمانی بر این باورند که اگر این نوع تمرینات در سه جلسه متوالی پیگیری شود ، مرد بدون احتیاط می تواند مدت مقاربت خود را در هر وضیعتی به ۱۵ دقیقه برساند و بدین شکل خود را از شرّ مشکل انزال زود رس خلاص دهد.

پس از این که اعتماد به نفس اولیه حاصل شد ، زوجین می تواند از وضیعت مقاربتی پهلویی جهت نزدیکی استفاده کنند . در این وضیعت ، مرد کنترل بیشتری بر روی اعمال وحرکات نزدیکی داشته و راحت تر می تواند انزال خود را کنترل کند.

این خودباوری در ظرف ۳ تا ۵ جلسه درمانی حاصل می شود . پس از این مدت زوجین می توانند هر طور میلشان است نزدیکی کرده ودغدغه این مشکل را نداشته باشند ؛ اگر چه برخی از صاحبنظران به زوجین توصیه می کنند که به مدت یک سال محتاطانه عمل کرده وگه گاه از شیوه « شروع و توقف » استفاده کنند.

با این روش هر چند زن در اوایل درمان ، لذت کمی می برد ، ولی پس از گذشت دوره درمان ، همسرش با کسب اعتماد به نفس وکنترل انزال ، می تواند باعث شود تا هر دو از یک رابطه جنسی لذت ببرند . ولی بهر حال زن باید ضمن همکاری کامل با همسرش به او روحیه بدهد و با بیان رضایت خود از ارتباط جنسی با او، اعتماد به نفس همسرش را ارتقاء دهد . این همکاری موجب رفع مشکل انزال زودرس همسرش می شود.

بهترین روش ها | با تمرین های زیر انزال زودرس (زود انزالی را درمان کنید)

۱٫در بسیاری از موارد، زود انزالی خود به خود درمان می شود. انجام تمرینات ریلکسیشن و آرام سازی و استفاده از متدهای منحرف کردن حواس می‌تواند در به تاخیر انداختن انزال کمک کند.

۲٫در بعضی مردها ترک مصرف دخانیات و مواد مخدر در درمان زود انزالی کمک کننده خواهد بود.

۳٫متخصص از شما و همسرتان می‌خواهد که روی متدهایی برای به تاخیر انداختن انزال کار کنید. این تکنیک‌ها تشخیص و کنترل احساساتی است که باعث انزال زود رس می‌شود.

۳٫در سایر موارد برای کاهش حساسیت در آلت تناسلی، استفاده از کاندوم توصیه می‌شود.

۴٫مشاوره‌ها و رفتار درمانی خط اول درمان عارضه زود انزالی به شمار می‌رود و می‌تواند اضطراب ناشی از این مساله را کاهش دهد. مرحله بعدی، استفاده از کاندوم است.کاندوم سبب کاهش تحریک پذیری می‌شود. در صورتی که یک کاندوم قادر به این کار نباشد از دو کاندوم می‌توان استفاده کرد ضمن اینکه کاندوم سبب جلوگیری از بیماری‌های مقاربتی و بارداری هم می‌شود.

۵٫استفاده از دارو، گام سوم در درمان زود انزالی است. این داروها به این دلیل استفاده می‌شوند که یکی از عوارض جانبی این گونه داروها، جلوگیری از ارگاسم است که باعث به تاخیر انداختن انزال می‌شود.

۶٫استفاده از شیوه ماستر و جانسون : این شیوه، در چهارمین مرحله از درمان افراد مبتلا به زود انزالی انجام می‌گیرد که به همکاری خود فرد و همسرش نیاز مبرم دارد. این روش شامل یادگیری تشخیص و کنترل احساسی است که به ارگاسم منجر می‌شود. این روش نیاز به اراده و تمرین دارد ولی بسیار موثر است. برای آموزش و تمرین این روش باید به مشاوران و متخصصان سلامت جنسی در کلنیک‌های سلامت خانواده مراجعه شود تا با آموزش خصوصی در این باره، کار به نحو موثر صورت گیرد.

برخی از متخصیصن درمانی بر این باورند که اگر این نوع تمرینات در سه جلسه متوالی پیگیری شود ، مرد بدون احتیاط می تواند مدت مقاربت خود را در هر وضیعتی به ۱۵ دقیقه برساند و بدین شکل خود را از شرّ مشکل انزال زود رس خلاص دهد. پس از این که اعتماد به نفس اولیه حاصل شد ، زوجین می تواند از وضیعت مقاربتی پهلویی جهت نزدیکی استفاده کنند . در این وضیعت ، مرد کنترل بیشتری بر روی اعمال وحرکات نزدیکی داشته و راحت تر می تواند انزال خود را کنترل کند . این خودباوری در ظرف ۳ تا ۵ جلسه درمانی حاصل می شود . پس از این مدت زوجین می توانند هر طور میلشان است نزدیکی کرده ودغدغه این مشکل را نداشته باشند ؛ اگر چه برخی از صاحبنظران به زوجین توصیه می کنند که به مدت یک سال محتاطانه عمل کرده وگه گاه از شیوه « شروع و توقف » استفاده کنند.

با این روش هر چند زن در اوایل درمان ، لذت کمی می برد ، ولی پس از گذشت دوره درمان ، همسرش با کسب اعتماد به نفس وکنترل انزال ، می تواند باعث شود تا هر دو از یک رابطه جنسی لذت ببرند . ولی بهر حال زن باید ضمن همکاری کامل با همسرش به او روحیه بدهد و با بیان رضایت خود از ارتباط جنسی با او، اعتماد به نفس همسرش را ارتقاء دهد . این همکاری موجب رفع مشکل انزال زودرس همسرش می شود.

درمان زود انزالی (انزال زودرس) با تغذیه

ما برای شما کاربران و همراهان عزیز سایت جدیده چند ماده‌ی غذایی موثر را معرفی می‌کنیم که به رفع این مشکل کمک می‌کند و باعث می‌شود شما رضایت بیشتری از رابطه زناشویی‌تان داشته باشید.

آب انار | انار میل جنسی شما را بالا می‌برد.

نتایج پژوهشی که محققان آمریکایی در سال ۲۰۰۷ انجام داده‌اند نشان می‌دهد نوشیدن منظم آب انار با مشکل زود انزالی مقابله می‌کند.

در این پژوهش بعد از چند هفته مصرف مداوم آب انار، بهبود قابل‌توجهی در عملکرد جنسی نیمی از شرکت‌کننده‌ها مشاهده شد. به خاطر اینکه انار جریان خون را افزایش داده و نعوظ بهتری ایجاد می‌کند.

از این گذشته این میوه قادر است با استرس مقابله کند و روی تنظیم استروژن نیز تأثیر بگذارد.نتایج پژوهش‌های دیگر نیز نشان می‌دهند که آب انار محافظ طبیعی مونواکسید ازت می‌باشد. این ترکیب شیمیایی برای نعوظ کامل لازم و ضروری است.

گریپ فروت

می‌توان گریپ‌فروت را ویاگرای طبیعی دانست به شرطی که به طور مرتب و به میزان زیاد مصرف شود. در این صورت گریپ‌فروت می‌تواند انزال را به تاخیر بیندازد.

این میوه حاوی «نارنژنین» می‌باشد که مانند ویاگرا مانع از ترشح زودهنگام آنزیمی می‌شود که مسئول بروز انزال است.

علاوه بر این نتایج بررسی‌های متعدد نشان می‌دهد که مصرف این میوه باعث کاهش ۲۰ درصدی کلسترول بد خون و کاهش ۱۷ درصدی تری گلیسیرید خون می‌شود.

توجه داشته باشید اگر در حال مصرف داروی خاصی (به خصوص ویاگرا) هستید نباید از گریپ‌فروت استفاده کنید. به خاطر اینکه باعث بروز اختلال دارویی می‌شود.

کاکائو فراموش نشود | زیاده روی هم نشود

کاکائو به میزان کم روی سلامت قلب و عروق و تقویت قوای جنسی تأثیر می‌گذارد.نتایج پژوهشی که در سال ۲۰۰۷ به چاپ رسیده است نشان می‌دهد پولیفنول‌های (ترکیبات آنتی‌اکسیدانی) موجود در کاکائو باعث کاهش فشارخون شده و همچنین محافظ قلب و عروق و افزایش‌دهنده‌ی مدت زمان نعوظ می‌باشد. در واقع این ترکیبات به افزایش قدرت جنسی کمک می‌کنند.البته باید توجه داشته باشید که بهتر است از مصرف زیاد شکلات‌های چرب خودداری کنید به خاطر اینکه چرب هستند و مصرف زیاد آن‌ها به مرور زمان به سلامت عروق آسیب می‌زند.

ماهی + روغن کلزا

مصرف چند وعده ماهی تن، آزاد، ساردین و غیره یا روغن کلزا در هفته برای مقابله با مشکل زود انزالی موثر است.

امگا ۳ های موجود در این مواد غذایی حاوی خواصی هستند که سلامت قلب و عروق را نیز تضمین می‌کنند.

این اسیدهای چرب ضروری از ایجاد لخته‌های خونی و تصلب شرایین پیشگیری می‌کنند. در افرادی که دچار بیماری‌های عروق کرونری هستند سلول‌های جداره‌ی عروق به مرور پوشیده از رسوبات کلسترول بد می‌شوند.

در این صورت هم مانعی برای مونواکسید ازت ایجاد می‌شود.مونواکسید ازت یک ترکیب شیمیایی می‌باشد که باعث انبساط عروق و جریان بهتر خون و در نتیجه نعوظ خوب می‌شود.توجه داشته باشید که پخت و پز طولانی و حرارت زیاد باعث از بین رفتن امگا ۳ ها می‌شود.

تهیه رنگ موی سر با گل بابونه, روناس, حنا و اسپرک

 

تهیه رنگ موی سر با گل بابونه, رنگ مو با روناس, حنا, گیاه اسپرک برای تهیه رنگ مو

اگر به سراغ مادربزرگ خود بروید و از او در این باره بپرسید، قطعا بیش از ۱۰‌گیاه دارویی با رنگ‌های متفاوت و زیبا را به شما معرفی می‌کند که استفاده از آن‌ها موجب تغییر رنگ موها و ایجاد تغییر در ظاهر شما می‌شود. پیش از تولید و عرضه رنگ موهای شیمیایی در جهان بسیاری از زنان در کشورهای مختلف متناسب با نوع فرهنگ و رویش گیاهان دارویی همان منطقه از این خاصیت گیاهان دارویی برای رنگ کردن موهای خود استفاده می‌کردند.این افراد از حنا برای حنایی کردن موها، از روناس برای مشکی‌کردن و از دانه‌های قهوه برای قهوه‌ای کردن موهای خود استفاده می‌کردند. در این مقاله  شما را با برخی از رنگ موهای طبیعی که از گیاهان دارویی تهیه می‌شوند، آشنا می‌کنیم. رنگ موهایی که به راحتی در آشپزخانه شما تهیه می‌شوند و کاربردی موثر و سالم در حفظ شادابی و نشاط مو و تغییر رنگ آن‌ها دارد.

806179 384 تهیه رنگ موی سر با گل بابونه, روناس, حنا و اسپرک

تست رنگ طبیعی بر موها

مدل پیراهن مردانه و پسرانه جدید | ویژه عید نوروز ۹۵ – ۱۳۹۵

مدل های جدید و زیبای لباس زنانه

چگونه رنگ موها را زیتونی تیره کنیم؟

449 چگونه رنگ موها را زیتونی تیره کنیم؟

رنگ موی زیتونی یکی از رنگ موهایی است که در همه سال و همه سنی طرفداران زیادی دارد. اگر موهای شما هم مشکی است با روش زیر می توانید آن را زیتونی تیره رنگ کنید.
چگونه موهای مشکی ام را زیتونی تیره کنم؟

سوال کاربر :

موهای منم مشکی است. برای این که بتوانم رنگ موهایم را زیتونی تیره کنم باید از چه ترکیب رنگ هایی استفاده کنم؟

چگونه رنگ شرابی تیره رو زیتونی متوسط کنم؟

475 چگونه رنگ شرابی تیره رو زیتونی متوسط کنم؟

چگونه رنگ شرابی تیره رو زیتونی متوسط کنم؟

رنگ موی زیتونی متوسط یکی از رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم هاست. اگر شما هم جزو کسانی هستید که موهای شرابی تیره دارید با روش زیر می توانید رنگ موی تان را زیتونی متوسط کنید.
چگونه موهای شرابی تیره را زیتونی متوسط کنیم؟

سوال کاربر :

چطور می تونم
رنگ موی زیتونی متوسط یکی از رنگ موهای پرطرفدار در بین خانم هاست. اگر شما هم جزو کسانی هستید که موهای شرابی تیره دارید با روش زیر می توانید رنگ موی تان را زیتونی متوسط کنید.
چگونه موهای شرابی تیره را زیتونی متوسط کنیم؟

سوال کاربر :


>