​​ معرفی

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس پلاس

دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس پلاس

riddex 1 دستگاه دفع حشرات و موش ریدکس پلاس

دستگاه جدید ریدکس پلاس را به شما معرفی می کنیم که در عرصه نبرد با موجودات موزی از قبیل سوسک، موش، پشه و … انقلابی به پا کرده است. کافیست آنرا به پریز برق بزنید تا با ارسال پالس های دیجیتال در شبکه سیم کشی ساختمان همه موجودات موزی را فراری دهد.
عملکرد این دستگاه فوق العاده ساده بوده و فقط کافیست دستگاه را به پریز برق وصل کرده و بدون هیچ خطر و آثار سوء جانبی برای همیشه از شر موش، سوسک، پشه، مورچه و عنکبوت در منزل خود راحت شوید.

برای اطلاعات بیشتر کلیک نمایید

جالبترین مطالب پاتوق

طراحی لوگو با متخصصان سپنتا

طراحی لوگو با متخصصان سپنتا

661 طراحی لوگو با متخصصان سپنتا

طراحی نماد در عین سادگی کار بسیار دشواری است و نیاز به تجربه ، شناخت و تسلط بر تخصص های مختلف دارد، تا آنجا که مشاوران مختلف جهت کمک رسانی به تیم های طراحی ، شغل و تخصص کارفرما را برای تیم طراحی تشریح کرده و نقاط ابهام آنها را مرتفع می کنند تا تیم طراحی بتواند با شناخت دقیق از حوزه فعالیت کارفرما و شناخت سایر همکاران بهترین ایده را ارایه کند.

طراحی سایت و پورتال و ساب پرتال شهرداری و محلات تهران​

طراحی گرافیک دات نت نیوک

دات‌نت نیوک یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مبتنی بر فریم‌ورک .Net می‌باشد که نسخه‌ی Community آن به صورت OpenSource (متن باز) ارائه می‌شود و در حال حاضر با فاصله‌ی زیادی از سایر رقبای .Net خود در وب‌سایت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این CMS موفق‌ترین سیستم در میان CMSهای مبتنی بر .Net می‌باشد که توسط شرکت Microsoft نیز حمایت مالی و فکری می‌شود و هر روز نیز با توان بیشتری در حال توسعه و گسترش است.

evoq content2 طراحی سایت و پورتال و ساب پرتال شهرداری و محلات تهران​

خدمات تخصصی ما برای مشتریان :

۱- طراحی و اجرای قالب گرافیکی بر اساس نیاز‌های شما
۲- پشتیبان گیری، کنترل و مانیتورینگ سایت های مبتنی بر دات نت نیوک
۳- تهیه و تامین ماژول های سفارشی، فرم ها و نیاز‌های شما روی دات نت نیوک
۴- هماهنگ سازی سیستم ورود و خروج به پرتال با سیستم‌های مدیریت یکپارچه کاربر (SSD)
5- بروزرسانی و بهینه سازی تنظیمات ویندوز سرور، وب سرور IIS و SQL Server برای هماهنگی و بهبود کارایی با دات نت نیوک
۶- بروزرسانی تنظیمات دات نت نیوک متناسب یا نیاز شما برای بهینه‌سازی و بهبود فرآیند‌ها و سرعت بارگذاری صفحات و کاهش حجم دیتابیس

پمپ ایران

پمپ گریز از مرکز

pomp پمپ ایران

پمپ گریز از مرکز برای افزایش فشار مایعات استفاده می‌شود. این پمپ ممکن است، یک یا چند طبقه، تک مکشه، محفظه با برش شعاعی، مخصوص نصب عمودی. در مواردی بسته به تعداد طبقات و اندازه موتور می‌تواند بصورت افقی یا مایل نیز نصب شود.

پروانه‌ها بصورت جریان شعاعی یا مختلط بوده و قابل تراش می‌باشند. محفظه طبقات پمپ‌های جریان شعاعی توسط بست طبقات و محفظه طبقات پمپ‌های جریان مختلط توسط پیچ‌های دو سر به یکدیگر متصل می‌شوند.

ماشین حساب کاسیو

ماشین حساب کاسیو classpad fx-cp400 II

casio classpad ii ماشین حساب کاسیو

پیشرفته ترین ماشین حساب مهتدسی تولید شده توسط شرکت کاسیو FX-CP400 باصفحه رنگی و لمسی.

ویژگی ها :

 • نمایشگر ۵۶۸*۳۲۰ نقطه‌ای رنگی حساس به فشار
 • نمایش تمام صفحه یا صفحه نمایش تقسیم شده
 • صفحه کلید الفبائی و عددی نرم‌افزاری
 • صفحه کلید نرم‌افزاری مجموعه دستورات
 • نمایش اعداد به صورت ۱۵ رقمی با توان سه رقمی
 • دارای ۵۱۵۰۰۰ بایت حافظه جهت تعریف متغییر توسط کاربر
 • دارای ۵٫۵ مگابایت حافظه قابل برنامه‏ریزی (eActivity)
 • دارای ۲۴ مگابایت حافظه قابل بازنویسی (USB Flash Drive)
 • مدیریت حافظه جهت ایجاد پوشه
 • محافظت حافظه
 • بازسازی حافظه
 • نمایش نتایج به صورت طبیعی
 • محاسبات اعشاری
 • محاسبات مبنای دو، هشت، ده و شانزده
 • عملیات منطقی
 • عملیات ترکیب وترتیب
  ادامه مطلب را بخوانید »

مالتی مدیا سه بعدی

طراحی مالتی مدیا سه بعدی

multimedia مالتی مدیا سه بعدی

در طراحی مالتی مدیا یا طراحی سی دی آموزشی با کمک نرم افزارهای سه بعدی ساز می توان محصولات را به صورت سه بعدی شده به نمایش گذاشت و حتی از فریم های سه بعدی شده محیطی جهت ایجاد انیمیشن ها استفاده کرد و حتی کل محیط کاری را بصورت بازی آنلاین یا آفلاین ارایه نمود.

در نمایش محصولات و توانایی ها ابزارهای رسانه ای که قابلیت تحرک و نمایش سه بعدی داشته باشند از جذابیت بیشتری برخوردار بوده و خریدار با ذهنیت کافی اقدام به خرید محصول و یا دریافت خدمات می نماید.

طراحی لوگو و علامت تجاری

لوگو یا نشانه چیست ؟

logo طراحی لوگو و علامت تجاری

لوگو ، نشان واره ، نشانه یا آرم نمادیست که به کمک آن مفهوم کاری و یا برند تجاری در یک نگاه مشخص می گردد، به کمک یه لوگو مناسب می توان مفهوم کاری را که در قلب یک شرکت و یا سازمان نهفته است به نمایش گذاشت.

یک لوگو مناسب به دور از پیچیدگی های آن بایستی مفهوم خود را به بیننده برساند و به سادگی به ذهن سپرده شود تا هر بتواند رد پایی از شرکت یا سازمان صاحب آرم را مشخص سازد.

لوگو ها با نماد درون خود و یا نوشته و ساختار خود معرف توانایی هر شرکت ، سازمان و یا موسسه ای بوده و همواره در درون خود سخنی را بیان می کنند که یا در یک نگاه مشخص است و یا نیاز به تامل دارند.

طراحی لوگو

طراحی لوگو

logo طراحی لوگو

تاریخچه حضور لوگو یا نشانه در دنیا به دوران غارنشینی باز میگردد و از آن زمان مردم جهت اطلاع رسانی از المانها و اشکال جهت اطلاع دهی به دیگران استفاده می کردند بنابراین می توان به این نکته دست یافت که حضور یک لوگو ، ارایه کننده مفهومی بصری برای بیننده است و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

طراحی لوگو یک امر زمانبر و فوق العاده حساس است. متخصصان گرافیک باید بتوانند نیاز مشتری را آنالیز کرده و اتود های مربوط و مورد قبول به کارفرما ارا‌یه کنند.

12

>