شناسایی فرد دروغگو

شاید حیران شوید که نزدیک ۸۰ درصد از دروغ ها قابل شناسایی نیستند مسلماً اگر به باستان و برنایی خود بازگردید عارف خواهید شد که چرا دروغ امری شایع است.کودکان برای اینکه به مزاحمت ازدحام نیافتند دروغ می گویند و مسلماً این نوع نگرش در آتیه تحول به یک الگو می شود. در ادامه در مطلب سبک زندگی در مورد شناسایی فرد دروغگو بیشتر صحبت خواهیم کرد.

شناسایی فرد دروغگو

درست است که کسان برای خلاص شدن از هر چیزی حسب معمول دروغ می گویند، اما مودت خویشاوندی آن کار ساده ای خواهد بود.با کسب اطلاعات میتوانید این اشخاص را شناسایی کنید و در صورتیکه در این بخش از نمناک آرم ها را بخوانید چند روش برای تمییز دروغ وجود دارد.

با مساله ها ساده شروع کنید:

با استعلام سوال ها ساده و اولین که حالت یورش گونه تهاجم کننده ندارند، وقایع نهادین فرد را خبره خواهید شد.در مورد آب و هوا، دستور کار آخر هفته، یا هر چیز ذاتی و ساده بپرسید وقتی جواب می دهند زبان بدنی و حرکات چشم آنها را زیر نظر بگیرید تا عارف راست گویی آنها شوید. ایمن باشید مسائل کافی پرسیده شود تا تمام سیرت ها سنت ها را زیر نظر بگیرید.

نقطه حساس را پیدا کنید

وقتی از حدودحدود مسایل طرفه وارد ناحیه دروغ میشوید، باید شاهد دگرگونی در حرکات بدن ، احوال صورت، حرکت چشم، و ساختار کتبی باشید. هر فردی به نحوه خاص دروغ می گوید، برای همین مهم است که تمام وقایع رفتاری را زیر نظر داشته باشید.

زبان بدن را زیر نظر بگیرید:

افراد دروغ گو معمولا اثنا دروغ گفتن بدن خود را جمع می کنند تا درک کوچکی کنند و کمتر در کانون توجه باشند ، گاهی سالوس خود را جای دنج می کنند، حرکات شانه را نیز نگاه کنید.

شناسایی فرد دروغگو

حالات ریز صورت را زیر نظر بگیرید:

حالات صورت موقع دروغ گفتن تبدل می کند اما فرق برتری آن گاهی بیش مشکل است. بعضی اشخاص رنگ عوض می کنند و پست صورتشان قرمز می شود، بعضی بینی خود را لمس می کنند، یا لب خود را گاز می گیرند یا مدام پلک می زنند تمام این علائم نشان دهنده جهد بالای مغز موقع دروغ گفتن است.

به تن صدا

هنگام دروغ گفتن تن صدای اشخاص مستحیل مسخ می کند. شاید سریعتر یا آرام تر یا با تن صدای بالا یا شالوده صحبت کنند.

دقت کنید چه زمانی صحبت خود را قطع میکنند:

افرادی که دروغ می گویند هنگام صحبت کردن ادبیات را از خوش زیستن شخصی خود به افراد دیگر منتقل می کنند. و کمتر کلمه من را استعمال می کنند چون دروغگو از نظر ذهنی سعی می کند با داستان دروغین خود وهن آسیب بگیرد. به یاد داشته باشید:هر فردی برای دروغ گفتن روشی خاص دارد که تنها با زیر نظر دریافت اوضاع که قبلا ذکر شد قابل معارفه و هستند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *