اصول مهم پوشش بانوان

باسی که شما می‌پوشید پر است از نشانه‌های مخفی؛ وقتی در اولین تلاقی بلوز و تنبان جین و کفش‌ ورزشی می‌پوشید زبان لباس شما می‌گوید:«من آدم بی‌تفاوتی هستم و فرزندان این قرار چندان برای من مهم نیست.» وقتی درهم برهم و نامنظم آتشی لباس می‌پوشید زبان لباس شما می‌گوید:«این قرار اهمیتی برای من ندارد و علاقه‌ای هم به درک حرف‌های شما ندارم.»…. می‌بینید که لباس‌ها قبل از خودتان شما را به دیگران شناساندن می‌کنند! در ادامه در مطلب دنیای مد در مورد اصول مهم پوشش بانوان بیشتر می گوییم.

اصول مهم پوشش بانوان

شما با سبکی که در لباس پوشیدن‌تان برای حاضر شدن در یک قرار رسمی، خانوادگی یا رفاقت آمیز اختیار می‌کنید به همین ها علائمی نشان می‌دهید که خواه‌ناخواه می‌تواند به تصمیم‌گیری آنها در مورد شما جهت بدهد و آجل یک سروکار یا یک قرار کاری را مشخص کند.پس بهتر است این نشانه‌های مخفی را دست‌کم نگیرید و در نخستین و انتهایی به هدف خوردن تصویری درست از خودتان نمودن دهید. ما به شما می‌گوییم چطور لباس بپوشید تا در همان بدوی نگاه در ذهن دیگران کامل بلوز رکابی و ماندگارترین شمایل را از خودتان به جا بگذارید؛ تصویری مصمم ایمن و تاثیرگذار.

سبک لباس پوشیدن شما می‌تواند در آغازین اصابت از شما عکس فردی جدی و حرفه‌ای و راقیه را نشان بدهد یا غیرحرفه‌ای و بی‌نظم. یادتان باشد خوب لباس پنهان سازی به معنای مرتب بودن و در نظر اخذ زمان و مکان برای برگزینی نوع پوشش است نه عجیب و غریب پوشیدن! اگر قرار است در ابتدایی دیدار مجدد پیروز باشید و فردی موفق جلوه کنید از همین حالا این توصیه‌های کارشناسان وابستگی ها انسانی را گوشواره گوش‌تان کنید آنها می‌گویند:«یک فرد موفق رنگ‌های مرده نمی‌پوشد، کفش‌های مرتب و تمیز می‌پوشد، در عطر و چراغانی زیاده‌روی نمی‌کند، طلا و جواهرات مازاد یدکی از خودش آویزان نمی‌کند، موهایش پایان دایم مرتب است و دست‌کم دو بار در روز ظاهرش را در آینه چک می‌کند.»

اصول مهم پوشش بانوان

لباس شما معرف شماست!

شما باید بازی را طوری بچینید که در آغازین برخورد بدون برو و برگرد تیز سخت تند میدان باشید. برای روان بودن باید بتوانید در همان ۳۰ دم اول یعنی درست قبل از اینکه حرفی به میان بیاید تصویری درست از خودتان نمودن بدهید و حیثیت طرف رویارو را برانگیزید. حالا فرقی هم نمی‌کند که طرف مقابل‌تان رئیس‌تان باشد یا همسر آینده‌تان یا حتی دوست‌تان! شما باید تصویری درست از شخصیت‌تان نشان دادن بدهید.  شخصیتی محکم، با سلطه و تاثیرگذار. بنابراین باید سخت نگهبان لباس پوشیدن‌تان باشید و فراموش نکنید که سبک و سیاق لباس نهفتن شما معتبرترین معرفی است که می‌توانید بدون هیچ دردسری برای خودتان دست و پا کنید.

یادتان باشد برای خوب جلوه کردن در بدوی به هدف خوردن لازم نیست سراغ رنگ‌ها و مدل‌های عجیب و غریب بروید! لباس‌ها بسته به اینکه چه طرح، مدل و رنگی داشته باشند استفاده‌های متفاوتی هم دارند فقط کافی است بدانید چه طرحی را کجا و چه رنگی را کی بپوشید تا به قدر کفایت خوش‌پوش باشید و صورت پاکی از خودتان در ذهن طرف برابر به جا بگذارید. در انتخاب طرح و رنگ لباس‌تان لازم است کمی ذکاوت به خرج بدهید مثلا اگر لازم است فردی آرام و صبور به نظر بیایید حتما بروید سراغ پارچه‌هایی با طرح‌های موقر بی جنبش و بدون زاویه و در طیف رنگ‌ های سرد و روشن(در این اثاث پارچه‌های گلدار جواب می‌دهد). اما اگر باید فردی جدی و باشهامت جلوه کنید حتما بروید سراغ رنگ‌های گرم و پخته. بهتر است به پارچه‌های تک رنگ و بدون طرح  فکر کنید یا دست‌کم سراغ طرح‌هایی با خطوط زاویه‌دار بروید.

Related image

رسمی باشید

در ازلی برخوردها باید رسمی بپوشید. لباس‌های شسته رفته و بدون گرداگرد اضافه! وقتی سبک لباس نهفتن رسمی را برای خودتان آزادگی می‌کنید به طرف مقابل‌تان نشان می‌دهید که مراسم بازی را بلدید. حتماً هستند افرادی که معتقدند بهتر است در مقدماتی اصابت خود واقعی‌تان را نشان دهید یعنی اگر اهل اسپرت اختفا هستید با همان لباس اسپرت پایا سر قرار حاضر شوید؛ اما فراموش نکنید که عزت به آداب و رسوم پوشش اصلا به معنای مخفیگاه کردن اعتبار فرضی شما نیست. بدون شک شما با تمام علاقه‌ای که برای پوشش اسپرت قائلید با یک جفت کفش کتانی در یک قواعد نکاح حاضر نمی‌شوید!

رنگی بپوشید

رسمی پوشیدن به معنای فراموش کردن طرح و رنگ نیست! قرار نیست وقتی رسمی می‌پوشید لباس‌های خوش طرح و نقش را کنار بگذارید. سنت رسمی پرده پوشی به شما می‌گوید که بروید سراغ لباس‌های برش‌دار؛ از کت و دامن محزون تا شلوارهای تیمچه خط اتو دار. اما هرگز به شما نمی‌گوید که رنگ را از ظاهرتان حذف کنید. اتفاقا بهتر است در قدرت و رنگ همان‌قدر دقت کنید که در آزادی مدل لباس‌تان. چون رنگ به شما کمک می‌کند به تصویر دلخواه‌تان در ذهن طرف هم پایه برسید. اتفاقا بهتر است سراغ رنگ‌های شاد و روشن بروید تا در نگاه طرف مواجه نزد فردی سرزنده، قدیر و پر کارمایه حال از خودتان بسازید نه رنجیده و درهم!

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *