کامیون برقی کامینز تحولی در صنعت خودرو سنگین

کامینز با خرید شرکت افیشنت درایوترینز سفت در سیلیکون ولی کالیفرنیا، گام مهمی در فراخی فناوری خودروی الکتریکی و رفاه و خرابی کسب‌وکار کامیون برقی برداشت.کامینز (Cummins) از طریق کسب مالکیت شرکت افیشنت درایوترینز (Efficient Drivetrains)، توان خود را در پیدایش کامیون برقی سعه می‌دهد. در ادامه در مطلب اخبار خودرو در مورد کامیون برقی کامینز تحولی در صنعت خودرو سنگین بیشتر صحبت خواهیم کرد.

کامیون برقی کامینز تحولی در صنعت خودرو سنگین

افیشنت درایوترینز (EDI) یکی از تامین‌کنندگان اتومبیل برقی و سیستم محرکه هیبرید است و مقر اصلی آن در سیلیکون ولی ایالات متحده آمریکا قرار دارد. هنوز جزئیاتی در مورد عهدنامه کامینز و افیشنت درایوترینز ترویج نشده است، زیرا اخیر شدن این قهر در سه ماهه سوم امسال اعمال خواهد شد. این فصل می‌تواند کامینز را به عنوان رقیبی جدی و خستگی ناپذیر :نستوه برای تسلا و کامیون برقی سمی (Semi) شناساندن کند.

شرکت درایوترینز که به تکوین نظام سامانه محرکه برقی برای اتوبوس و کامیون‌های تمام الکتریکی و پلاگین هیبرید شهیر است، با امضای این پیمان نامه به زیرمجموعه کامینز تطور می‌شود؛ الحاق EDI به کامینز، یکی از اخیر تلاش‌های این شرکت برای تحول شدن به رهبر دنیوی کلی در شالوده فناوری خودروی الکتریکی به شمار می‌رود. پیش از این کامینز با معامله و شرا شرکت‌ انگلیسی جانسون متی قوه آکومولاتور سیستمز و برند برامو (Brammo) معتمد در شمال آمریکا، گام مهمی در رفاه و خرابی فعالیت‌های خود برداشت.

کامیون برقی کامینز تحولی در صنعت خودرو سنگین

کامیون برقی کامینز

کامینز بیش از ده سال پیش توانایی‌های خود در برقی‌سازی خودرو را رونق آسایش داد. در طول ۹ ماه باستان و با ازدیاد تلاش‌های استراتژیک برای تاثیر استطاعت در اساس ذخیره‌سازی کارمایه حال برق، سرمایه‌گذاری در این کسب‌وکار شتاب و کند تعجیل شد. خرید شرکت‌های جانسون متی قوه آکومولاتور سیستمز و برامو به رشد کامینز کمک شایانی کرد. پس از اضافه شدن سیستم‌های محرکه تمام الکتریکی و چهار حالته هیبریدی، EDI می‌تواند تخصص کامینز را در تکوین محصولات برقی مکنت و انقباض دهد. هم عصر امروزین نظام سامانه هیبریدی EDI از مهم‌ترین محصولات در راسته قلمداد می‌شود و می‌تواند بین حالت‌های تمام الکتریکی، سری و روبرو کلید کند.

ناوگان برقی کامینز مجهز به سیستم‌های برقی-هیبریدی EDI تاکنون بیش از ۹.۵ میلیون کیلومتر در جاده‌های ایالات متحده و چین سفر کرده‌اند. بهره‌گیری از فناوری، امتحان و حشمت متمایز EDI در میان مشتریان، می‌تواند قدرت کامینز را در بازار خودروی الکتریکی تاثیر بخشد و سهم چشمگیری از فروش تیمچه را به آن ویژه تعلق دهد.

تام لاینبرگر، رئیس و عضو هیئت مدیره شرکت کامینز گفت: در حالی که مدعا برای توان و فناوری‌های ملصق با آن در حال تکامل هستند، کامینز همچنان متعهد به نوآوری‌هایی است که روش‌های مناسبی برای کمک به مشتریان نمودن می‌دهد. تسلط کامینز بر EDI به معاشر بهره‌گیری از نیروی کار خبره، توان در ماخذ خلق خودروی برقی و ساخت فناوری مدرن، می‌تواند مستقبل نهفتگی برای این شرکت رقم بزند.

کامیون برقی کامینز تحولی در صنعت خودرو سنگین

 

جوئرگ فرچائو، رئیس و عضو هیئت مدیره EDI گفت:همان‌طور که صنعت سواری همچنان در حال تکامل است، تامین‌کنندگان قطعات چرت به خودروهای الکتریکی و هیبریدی نیز ولی با این تحول گام برمی‌دارند. در زاده ترکیب کامینز و EDI، فرصتی عالی برای رشد و ولایت پیشوایی در این اساس آراسته می‌کند. راهبری کامینز در صنعت کامیون برقی و تمرکز بر ابتکار همراه با سیستم‌های محرکه پلاگین هیبرید و تمام برقی EDI، به ما اجازه می‌دهد تا محصولات، فعالیت ها و محافظت خود را در سطح عالمگیر دنیایی نمودن کنیم.

غزارت از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند که از کارها خدمت گزاری ها و فناوری‌های آباد در خلق محصولات خود بهره ببرند و کامینز در این بنیان پیشقراول است. ما با همکاری یکدیگر می‌تواند بخش کامیون برقی را به خوبی هدایت کنیم و گزینه‌های هیجان‌انگیز جدیدی عرضه دهیم که بتواند در سطح سوق و میدان معامله رقابتی باشد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *