بهترین سواحل باکو

آذربایجان در بخش قفقاز دارای ۵۰۰ کیلومتر خط ساحلی دریای خزر است.  در حالی فراوانی از کرانه ها در باکو دارای سطح زبرین از پلیدی نفتی هستند، برخی از آنها به قدر تمیز هستند که گردشگران نمی توانند از آنها دل بکنند. در این بخش برخی از بهترین کرانه ها باکو بدون درگیری دین را شناساندن کرده ایم. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد بهترین سواحل باکو بیشتر صحبت می کنیم.

بهترین سواحل باکو

ساحل شیکوف

ساحل شیکوف، ساحلی فوق العاده که در بخش جنوبی شهر قرار دارد (حدودا ۹٫۵ کیلومتر). هواپیما) و راننده خلبان ناخدا عدد ۱۲۵ گردشگران و مردم محلی را از ایچری تا شیکوف تنها با چند سنت می برد. در این ساحل یک پارک آبی، دو حوض بزرگسالان و یک برم کودکان به یار و دشمن امکانات کامل قرار دارد. ساحل شیکوف به لحاظ امکانات جزو برترین کناره ها باکو به حساب می آید. می توانید از چترهای یکسان در کنار ساحل مصرف کنید (زمان کرایه ربح چتر دقت کنید که در این ساحل برخی چترها برای غذا نوش کردن و برخی برای افتاب اخذ است، برای همین هزینه منفعت چترها با هم غیر است). ساحل شیکوف شاید بلوز بی آستین ساحل در جهان نباشد اما محل فوق العاده عالی برای صرف ناهار یا صرف یک بعداز ظهر تابستانه و زمستانی صیفی و شتوی است.

ساحل کریستین

ساحل کریستین، نزدیک ساحل شیکوف است  و بخشی از یک هتل است.  این ساحل حدودا ۴۰۰ متر است که  شامل شن و ماسه ها زیاد تمیزی است و دارای عسس و ضابط حافظ است.  Mambo Beach Club در ساحل کریستین  قرار دارد که به بازدیدکنندگان مکانی برای تطور لباس و دسترسی به استخر روباز را می دهد. مردم محلی و گردشگرانی که در هتل توقف ندارند فقط می توانند از ساحل استفاده کنند که ممکن است نیاز به آهار هزینه باشد. این بورس بابت تمیز کردن شن و ماسه های ساحل، مراقبت و مراقبت از بازدیدکنندگان ستاندن می شود که برای خویشان های که متوقع کودکان خود هستند به صرفه است.

بهترین سواحل باکو

ساحل بیلگا

برخی از بلوز بی آستین سواحل  باکو در داخل شهر نیستند. ساحل بیلگا در خارج از شهر قرار دارد و یکی از زیباترین و تمیزترین ساحل ماسه ای باکو است. برای دسترسی به ساحل بیلگا باید اسباب استجاره کنید، بعد از سی دقیقا رانندگی به سمت شمال شرق به این ساحل خواهید رسید. تصویب این ساحل مفتی و غیررایگان است. اما برای مصرف از امکاناتی معتاد خواهر شبیه اتاق های معاوضه لباس، چتر و سونا، بورس اندکی باید پرداخت کنید.  چندین هتل و آسایشگه نیز در این قسمت از دریای خزر وجود دارد.

ساحل آمبوران

باشگاه ساحلی آمبوران، ۴۴ کیلومتر (۲۷٫۳ مایل) از باکو وهن آسیب دارد و تقریبا در قسمت شمالی بیلگا قرار دارد. این ساحل یکی از کامل بلوز رکابی سواحل دارالملک شناخته شده است. خویشان ها، گردشگران و کسان محلی برای یک آخر هفته آرام به این مکان سفر می کنند تا در کنار ساحل رزین کنند. ساحل آمبوران دارای جمع امکانات مورد نیاز هست و هزینه برآوردن بازدیدکنندگان برپایه اینکه چه روزی از هفته بازآیی می کنند، غیر است. بازدیدگنندگان با بورس ی که پرداخت می کنند، یک حوله و صندلی قبض می کنند و امکان دسترسی به استخرها را دارند. غذا و آشامیدنی نیز در معرض توان است. برای دسترسی به این ساحل باید تاکسی بگیرید چرا که حمل و نقل یکی از سخت ترین راه ها است.

بهترین سواحل باکو

ساحل سیزون

اگر شما به پی یک نقطه تمیزو بدون جمعیت هستید، به  ساحل سیزون سر بزنید. این ساحل در نارداران (Nardaran ) در سمت شمالی شبه جزیره آبشرون (Absheron) قرار دارد. ساحل سیزون در حدود ۳۸ کیلومتر ایچری شهر و در یکی از بلوکها اسلامی و محاقظه کار آذربایجان قرار دارد.  این ساحل ماسه ای و افزون تمیز است.  در ادامه ساحل صندلی ها و چترهای نیز برای استر احت قرار داده شده است.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *