تمام مواردی که باید در مورد درب ضد سرقت ترک بدانید

امنیت یکی از موضوعاتی است که همیشه اهمیت بسیار بالایی دارد. اولین فکری که به سر سارقان که قصد ورود به منزل شما دارند می زند درب ورودی منزل شماست. در ادامه این پست به بررسی تمام مواردی که باید در مورد درب ضد سرقت ترک بدانید پرداخته ایم و به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این محصول استفاده نمایید. با ما همراه باشید.

تمام مواردی که باید در مورد درب ضد سرقت ترک بدانید

درب ضد سرقت چیست و چرا باید از آن استفاده نمایید:

با گذشت زمان و کسب تجربه و ابزار های به روز و جدید، سارقان نیز به روز شده و از تکنیک های جدیدی برای ورود به منازل و سرقت از آنها می پردازند. به همین دلیل شما نیز باید روح تازه ای به امنیت منزل خود بدمید تا در برابر سرقت از منزلتان ایمن بشوید.

این کار در بسیاری از موارد با هزینه های بسیار بالایی همراه است که شاید برای شما مقدور نباشد و شاید به فکر استفاده از سیستم های ضد سرقت الکترونیکی بیفتید. ولی قبل از هر کاری بهتر است که موارد امنیتی بسیار مهم تر را در نظر داشته باشید و یک درب ضد سرقت ترک تهیه نمایید.

درب ضد سرقت تفاوت های بسیار زیادی با درب های معمولی دارد که در ادامه به آنها پرداخته ایم:

جنس درب ضد سرقت

درب ضد سرقت بر خلاف سایر انواع درب از جنس فولادی است که غیر قابل برش است که در برابر حرارت و سایر مواردی که ممکن است برای درب منزل شما مشکل ساز شود مقاوم است. این یکی از مهم ترین دانستنی ها در زمینه ی درب ضد سرقت است.

لولا ها و قفل مرکزی درب ضد سرقت ترک

بهترین نوع درب ضد سرقت در بیشتر موارد درب ترک است که کیفیت بسیار بالایی دارد. لولا های درب ضد سرقت ترک از جنس فولاد است و مقاوم در برابر حرارت بسیار بالا ور ضربه است که همین موضوع باعث می شود از این راه نیز کسی نتواند وارد منزل شما بشود.

قفل مرکزی درب ضد سرقت نیز بسیار پیشرفته طراحی شده است جز برای نمایندگی های شرکت تولید کننده ی درب ضد سرقت غیر قابل نفوذ است. اما نکته ای که باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید نیاز به توجه در مواردی همچون جا نذاشتن کلید منزل خود در درون خانه است.

تمام مواردی که باید در مورد درب ضد سرقت ترک بدانید

فولاد سراسری داخلی درب ضد سرقت تورک چیست:

در میان فلزاتی که شناخت شده است و مورد استفاده قرار می گیرد فولاد به عنوان برترین فلز برای امنیت شناخته شده و بیشترین استفاده را دارد. دلیل اصلی بیان برتری فولاد کیفیت و استحکام این فلز در برابر قیمت بسیار مناسب در برابر رقبای خود است. به همین دلیل در فرایند های امنیتی بسیاری از این فلز کارآمد استفاده می شود.

درب ضد سرقت نیز از این اصل استفاده کرده و لایه ای به صورت یکسره از فولاد درون درب قرار داده شده است که در برابر بسیاری از روش های سارقان مقاوم است.

دزدان از چه روش هایی می توانند درب منزل شما را باز یا خراب کنند؟

خب با نگاهی به دزدی های اخیر که در ایران رخ داده است متوجه می شویم بهترین روش برای ورود به منزل از درب اصلی آن به صورتی است که با تکنیک های خاصی قفل رب را باز کرده و وارد منزل شما خواهند شد. حال درب ضد سرقت به دلیل وجود محور های بسیار زیاد در ساختار درب و سیستم قفل مرکزی تمامی این محور های فولادی، توانایی باز شدن بدون کلید را نداشته و غیر قابل نفوذ است.

در روش های دیگری که برای ورود به منزل شما مورد استفاده قرار میگیرد، دزدان لولا ای درب شما را برش داده و یا باز می کنند و درب را از جایش در اورده و وارد منزل شما می شوند. در درب های ضد سرقت ترک که فولاد سراسری داخلی دارد توانایی این کار به دو دلیل وجود ندارد. اولین نکته فولادی بودن لولا ها است که غیر قابل برش حرارتی و فشار است و دومین دلیل وزن و همین جنس فولاد سراسری داخلی است که کل درب به صورت یکسره است و توانایی باز کردن لولا از بدنه فولادی داخلی نیست.

در بسیاری از موارد نیز درب منزل شما را با ضربات پتک و یا حرارت شکسته و تخریب می کنند و وارد منزل شما می شوند. در درب ضد سرقت ترک این روش نیز ممکن نیست و دلیل اصلی این امر را باید جنس درب منزل شما دانست که به هر روشی که فکرش را بکنید و با زور نمی توان به آن وارد شد.

دکوراسیون منزل خود را در نظر داشته باشید.

خب در بسیاری از موارد امنیتی استفاده از درب ضد سرقت بسیار مفید است، اما موضوع زیبایی را نیز باید در نظر داشت باشید. امروزه درب ضد سرقت ترک در رنگ ها و نقش های بسیار زیادی با امنیت بسیار بالایی تولید شده و مورد استفاده مردم قرار می گیرد. اگر حس می کنید مورد مناسب خود را پیدا نکرده اید بهتر است قبل هر کاری به چند شرکت تولید و پخش درب ترک سر بزنید تا بهترین گزینه را برای دکوراسیون منزل خود بیابید.

 

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *