مکان های مقدس دنیا

یکی از مکان های مقدس جهان و جذاب ترین جلب های فرانسه، Mont Saint-Michel  در آبخوست ای جزر و مدی سنگی واقع شده است، که به معنی آن است که تنها جزیره ای است که در جزر و مد بالا است و در همه زمان ها، به ماشین یک گذرگاه به آبخو اصلی متصل می شود. که به خاطر ازدیاد مبرز آن به سوی طارم ها، آن را به نشانی یک مکان مقدس برای هزاران سال در نظر ملول اند. در ادامه در مطلب گردشگری در مورد مکان های مقدس دنیا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Dolmen (ساختمانی که دارای چندین ستون یک منسوج پاره سنگی است) در خلق گذشته تاریخ مخلوق شده بود و رومیان آن را به Mercury (یکی از خدایان یونان قدیم)  قبل از این که مسیحیان کلیسایی برای St. Michael بسازند پیشکش کرده بودند.که  یکی از یار ترین مکان های باورنکردنی در جهان برای معاینه بررسی در این کشور است، حدود سه هزارهزار نفر همه ساله به این کشور می ایند. خانقاه با هیبت مکاشفه وحی القا بخشش توسط رهدار دزد فداکار در ابتدا قرن هشتم مخلوق شد پس از ان که گفته شد ارشد روحانیت کافر یهودی Avranches  توسط آفریدگار مقرب خدا مایکل شستشو شده است.

در ورودیه آن، دفتر سپاه شهری کهنه و جدید است، که در حال حاضر به آدرس دفتر توریستی کار می کند. بازدیدکنندگان از در Boulevard و سپس از در محکم King عبور می کنند ،جایی که Grand Rue یا گذرگاه اصلی است و با دکان ها، موزه ها و خانه هایی که از قرن های ۱۵ و ۱۶ میلادی در ان جا هستند پوشانده شده است.با هشت مایل گزند تفرق تا شهر Portmagee در ماه کری ایرلند، آبخوست Skellig Michael، یکی از مکان های مقدس مرموز چیستانی لاینحل و از مکان های باورنکردنی در جهان است.

برخاسته شده به طور غفلتاً از دریا اطلس، رسیدن به این مکان ترجیحا غنی یک سفر قایقرانی سخت است، اما پاداش شما آبخو ای کوچک و ناهموار، بر باد رفته با پله های سنگی است که به یک دسته کلبه سنگی مانوس کندو عسل می رسد که قدمت آن به قرن ششم می رسد.
که ایدون در بیش از ۷۵۰ فوتی بالا صخره بود که راهزن مسیحی فدایی ازلی زمانی به درنتیجه مرتبط بودن سندیکا عظمی با خدای متعال در ان جا تعیش می کردند، تمدن را برای رفتن به این مقصد دور و غیر قابل حد ، در عین حال زیبا ترک می کردند.
این جا غربی ترین مکان مقدس در دوام یک خط کامل از مکان های مقدس جهان دیگر است که از طریق ایرلند غربی به سمت فرانسه، ایتالیا و یونان و سپس به سمت Mt. Carmel در فلسطین امتداد می یابد. در حالی که سطح شیب دار، ۶۰۰ قدمی برای نظر بقایای رهبانی بالا می روید، نگهبان طیور دریازی و بری مانند gannets، مرغ دریایی، گیومه سیاه، قره قاز، و .. باشید.

گردنه Varanasi، هند

Varanasi یکی از مکان های برتر مجتهد هند است و شهری است که شبیه جاهای دیگر نیست. این شهر از مکان های مجتهد جهان و مقدس معنوی تیره به آدرس زمین عبادتگاهها و شهر لرد شیوا ایما می شود که مراسم گرونده خود را در ادامه وفور و کمی از قسمت های کنار جو که برای همه چیز، از سوزاندن اجساد مرده ها تا حمام کردن مورد استفاده قرار می گیرند برگزار می کند.

آب های مقدس رودخانه Ganga، بقایای اجساد هندوهای بی شماری را دریافت کرده است، و پشته هایی که در کناره ها غنوده و بیدار درازکشیده و ایستاده اند، اشوبناک و معنوی هستند. قایق ماشین در طول تپه ها در بامدادان دم چیزی است که واقعا فراموش نشدنی است. در این مقصد متقاعد کننده، شما همچنین ترکیب پر جنب و جوشی از کافه های هم عصر امروزین و طیف گسترده ای از مغازه ها را پیدا می کنید که در آن جا شما می توانید همه چیز، از پرنیان خوب تا مهره های Rudraksha را بخرید. صدها عبادتگاهها در تمام Varanasi وجود دارند، که همگی پر از بزرگی بااهمیت به یاد ماندنی و متورع هستند، که قدمت برخی از آن ها به ۱۰۰۰ سال نیز می رسد.

گرداب های سدونا، اریزونا

Sedona از مکان های باورنکردنی در جهان سال هاست باعث جلب توجه اشخاص بی شماری که میل مند به درمان، معنویت، وقوف آشنا و علوم ماورا غریزی هستند می شود. تکثر از آن ها فقط برای آرایش آراستگی دراماتیک، سرخ مایل هستند، فکر می کنند که مطمئنا این دلیل به شمار کافی است. فراوانی برای دلیلی بیشتر از فقط پیدا بودن آرایش آراستگی صخره های قرمز به اینجا می ایند، فکر می کردم که قطعا این دلیل برای امدن به این مکان کافی است. این منطقه به خاطر ورطه طوفان های خود نامور است، مراکز انرژی جنبشی تسلط است که به خاطر مرتبط بودن تاثیر قوی بر روی کسانی که از آن ها بازدید می کنند مشخص و ناپیدا شده است، که چهار نوع عمده ان در سرتاسر شهر پراکنده شده است.

مردم Yavapai دیرین همه چیز را در مورد این مراکز جذاب می دانند و توان خود را از طریق خانه های مقدس و سنگ جسم ها جشن می گرفتند.امروزه، رفتن به سمت هر یک از این چهار نقطه اسان است، هر چند Bynnton Canyon یکی از معشوق ترین مکان های مقدس جهان است. و ایضاً گشت و گذار های ارشاد شده نیز در حد است. کثرت برای تفکر و یا به ساده لوحی برای راحت و جذب احساسات جادویی می روند، اکثریت می گویند پس از دیدار مجدد از ان جا، ضمن ترک کردن درک می کنند که کاملا جوان شدند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *