آشنایی با جاذبه های گردشگری آرژانتین

با وجود مناظر زیبا و حیات وحش خارق العاده ، شهرهایی بزرگ و کوچک با فرهنگی شاد و پرشورو دلهره و غذاهای خوش طعم ، عجیب نیست که آرژانتین مقصدی یار برای غزارت از گردشگران جهان است. این کشور که در آمریکای جنوبی واقع شده است کشوری وسیع و مسطح است. این کشور پیش از اینکه در قرن ۱۶ و ۱۷ سرزمین تحت استعمار اسپانیا شود دارای جمعیتی کم از خلق ها بومی بود. هم زمان آرژانتین یک کشور مخیر با فضاهای متنوع ، جنگل های باصفا و کوههای خوش تخته سیاه انگش تنما است همچنین شلوغی آن نیز بیشتر شده و مردم معیشت خوش گذرانی کردن مدرن متجدد را در این کشور سپری می کنند.  در ادامه در مطلب گردشگری در مورد آشنایی با جاذبه های گردشگری آرژانتین بیشتر می گوییم.

مار دل پلاتا

مار دل پلاتا در جدید محلی برای اقامت بلندپایگان زاده آرژانتینی بود و امروزه  برترین شهر ساحلی این کشور به شمار می رود که در استان بوئنوس آیرس در کنار ساحل خشکی اطلس واقع شده است.مار دل پلاتا هر سال میلیون ها گردشگر را به سوی خود می کشاند. در فصل تابستان سواحل این شهر بسیار شلوغ خواهند شد اما این شلوغی در این شهر علاوه جذاب و دیدنی است.

آشنایی با جاذبه های گردشگری آرژانتین

کوردوبا

کوردوبا اخری شهر بزرگ آرژانتین است که از لحاظ جغرافیایی در مرکز آن واقع شده است. از آنجایی که کوردوبا نام شهری در اسپانیا نیز می باشد برای کنایه به این شهر در آرژانتین ، اغلب نام کشور کنار نام شهر دیده می شود. گرداگرد این شهر از دره ها و کوههای خوش بوم پر شده است. این شهر بخاطر کاخ ها ، کلیساها و بناهای تاریخی که اغلب آنها مربوط به عهد احوال استعماری اسپانیا است. کوردوبا همچنین یک شهر جوان با جوی دل زنده و شاد است ، بیش از ۲۰۰۰۰۰ بچه مدرسه در این شهر خوش زیستن می کنند.

پورتو مادرین

شهر پورتو مادرین یک شهر ساحلی در کنار خلیج نوو است که اخیرا به یک مقصد تابستانی معشوق برای خور دریافت و شنا کردن تحول شده است. تورهای تماشای وال ها از جمله تورهای دوست این ناحیه است. بین ماههای جولای تا سپتامبر وال ها در آبهای این خلیج به شناکردن می پردازند و این زمان به ساحل به قدری نزدیک هستند که بتوان آنها را سیروسیاحت کرد.

باریلوچه

با وجود فروشگاههای شکلات ، معماری های سبک سوییس و بحیره های بکر و کوههای پیچیده از برف ، سن کارلوس دو باریلوچه بسیار شبیه یک دهکده در سوییس است. این شهر آرام و زیبا که در استان ریو نگرو واقع شده است برای گردشگرانی که به کون و تفریحات آزاد از جمله کوهنوردی یا اسکی در فصل شتا میل مند هستند بسیار نازل و گران است.

آشنایی با جاذبه های گردشگری آرژانتین

اوشوایا

اوشوایا بخاطر موقعیتی که داشت در و نو بعنوان تبعیدگاه مصرف می شود اما گاز پینه این ناحیه دور محذوف خاشع به قدری بود که کم کم گردشگران را به خود جذب کند. اوشوایا جنوبی ترین شهر جهان است که ناحیه محبوبی برای تماشای حیات وحش و اعمال ورزش های زمستانی به شمار می رود و کشتی هایی کروز به سمت قطب جنوب نیز از اوشوایا حرکت می کنند.

مندوزا

مندوزا به خاطر تاکستان هایی که دارد از شهرت فرازین بهره ور است اما افزون بر اینها بلندترین کوه آمریکا نیز در این شهر آمریکای لاتین قرار متاثر است. افزون بر اینها ، مندوزا دارای مناظری زیبا و مهیج است که برای گردشگران آشوب طلب مناسب است. تفریحات یار این منطقه شامل کوهنوردی ، پیاده روی در کوهستان ، اسب خودرو ، رفتینگ در نهر و فراوانی حالات دیگر می شود. در قلب این شهر یک وسعت اصلی قرار دارد که دور تا دور آن پر است از کافه ، سوپر و بنیان های زیبا و موزه های مختلف که گشتن در این منطقه را لذتبخش می سازند.

آشنایی با جاذبه های گردشگری آرژانتین

ال کالافات

در حالیکه در عتیق یک شهر آرام و دور فروتن در پاتاگونیا بود ، هم زمان ال کالافات به یک شهر توریستی مستحیل مسخ شده است که آن را به پارک ملی یخچال های جبلی که در نزدیکی آن قرار دارد بده کار است. ال کالافات در استان سانتاکروز قرار محزون است و اغلب گردشگرانی که به آن سفر می کنند می خواهند از یخچال های جبلی که جانان ترین آنها پریتو مورنو ( Perito Moreno Glacier ) است دیدن کنند.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *