آشنایی با درمان های خانگی تبخال

یک بیماری ویروسی است که مداخله ویروسی به همین نام خلق می شود و موضع مشغول به بشره اضطراب و آلبوم باد های ریز درخفا می شود. جرم هرپس سیمپلکس مورث بیماری تب خال در صورت، افزار تناسلی هر دو جنس، مغز، چشم و گاهی حتی فلج بل نیز می گردد. برای تب خال هنوز علاج کرن اکید وجود ندارد و اگر ویروس هوشیار و ناآگاه بدن شود تا عاقبت عمر مصاحب شخص خواهد ماند و در طی ضعف دفاعی بدن بروز می نماید. اگرچه در جان نثار بیماران و پس از چندین سال عود بیماری، به ناگهان دهن کجی مجدد تب خال از بین می رود اما همچنان نقل ویروس به دیگران خواهند بود. در ادامه در مطلب آرایش و زیبایی در مورد آشنایی با درمان های خانگی تبخال بیشتر می گوییم.

Image result for Herpes

گل ابتدا آبسال از عقبی داروهای جبلی و گیاهی فقره سبب بهبودی تبخال به خصوصیت تبخال دهانی است. شست و شوی تبخال با کمک آب اول نوبهار و پاییز شکوفه بت خانه اضافه بر آن که به کنترل و از بین تشریف بردن انگل ها کمک می کند جهت شتاب و کند تعجیل روش مداوا در بیمار نیز می شود. این ضماد اضافه بر پی ضدویروسی سبب کاهش درد و تابش تبخال نیز می شود. برای مجهز این عرق کافی است ۳ قاشق از خوراک طبق خشک شده گل ابتدا بهار را در ۲ آبخوری آب بجوشانید تا یک تنگ گیلاس از این عرق دایمی بماند، سپس محل تبخال را با کمک پنبه و ماء مایع شیره این خوراک طبق شست و شو دهید.

روغن چای

استفاده از زیت چای تأثیر اضافی در پیشگیری از ارجاع تبخال به سایر سرچشمه های عضو گلاویز گرفتار از قسم لب و اندر دهان دارد.روزی دو بار پنبه ای تمیز را به پیه چای آغشته کنید و روی تب خال قرار دهید.این پیه به آیه تحریک جهاز ثقه بدن و اضافه تمهید آن برای تطبیق با طفیلی تبخال، تأثیر اضافی روی از بین تشریف بردن تبخال دارد.

آشنایی با درمان های خانگی تبخال

سیر

یک حبه سیر بردارید و آن را به دو نیم کنید. آن را به مدت ۱۰ دقیقه روی تبخال تان بگذارید. این کار را روز چند مقام ارژن تکرار کنید.سیر سیره مکنت و انقباض تبخال را به سرعت کاهش می دهد و به واژه سازش آن را خشک می کند. بعد از دو الی سه روز تأثیر فوق العاده این زن غذایی بد بود اما پرخاصیت را به چشم خواهید دید.

اسطوخودوس

اسطوخودوس دارویی گیاهی است که اگر به مدت یک هفته روی تب خال ثبوت بگیرد، افزایش بر سترون سازی کردن محل تب خال، انگیزه علاج کرن آن نیز می شود.برای مداوا تب خال، مصرف لبنیات و سیب خاکی به علامت بازارگان :صفت ثروتمند بودن لیزین باید افزایش یابد و از گساردن شکلات، کاکائو، غلات، بادام ملکوتی آبی رنگ و ارضی و ژله احتراز کنید

آشنایی با درمان های خانگی تبخال

کمپرس یخ می تواند به کاهش توهم و ورم تب خال کمک کند، اما قرار دریافت در معرض باد و هور و ماهتاب التیام تب خال را به تأخیر می اندازد.استفاده از کرم ضد میکروب آسیکلوویر و استواری بازگردانیدن لحات نازکی از آن با استفاده از گوش پاک کن بر روی تب خال هر شش روزگار زیر دامن سینه کش شمول تب خال را کوتاه نمی کند، اما آنفلوآنزا میکرب را از روی زخم تکثیر و کاهش می دهد، به این دلیل در گشایش آن مؤثر است.

 

مراقبت نکردن و دست کاری کردن زخم ممکن است منجر به ابداع بدبویی ثانویه شود. وی بازهم به عرضه راهکارهای درمانی این ضایعه پرداخت و اعلام کرد:پماد آسیکلویر و در مواردی استفاده از برخی کمپرس ها که روی تب خال تثبیت می گیرد، می تواند محرک سرعت در منوال شفا شود.

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *