​​ گیفت کارت چیست ؟
Xبستن تبلیغات
>

گیفت کارت چیست ؟

پست خرید گیفت کارت را برای آن دسته از کاربرانی که نیاز به کمک دارند را ارائه کرده ایم ، در ابتدا بد نیست کمی در خصوص خود گیفت کارت تعریفی داشته باشیم .

گیفت کارت چیست ؟

گیفت کارت را اگر بنده بخواهم به زبانی بسیار بسیار ساده بیان کنم به این شکل هست که تقریبا تمامی شما خط موبایل خود را با کارت شارژ های ایرانسل و یا همراه اول جهت افزایش اعتبار شارژ نموده اید حال کارت شارژ را یا بصورت فیزیکی از مغازه تهیه کرده اید یا بصورت الکترونیکی خرید کرده اید که هردو یک عمل را برای شما انجام می دهند گیفت کارت هم به همین شکل میباشد شما هرنوع گیفت کارتی (گیفت کارت اپل ، پلی اسیتشن ( psn )، گوگل پلی ، گیفت کارت اسکایپ ، اسپاتیفای و…. ) را که تهیه می کنید برای شارژ یکی از حساب های ذکر شده میباشد ویا خرید از جایی، برای بخش خرید از جایی هم یک مثال دیگری میزنم که کاملا متوجه شوید شما شاید بارها شنیده باشید که بانک ها کارت هدیه ارائه میدهند که به شخصی شما هدیه می دهید که آن شخص میتواند آن کارت را هرجا که ببردخرید خود را انجام دهد ، که انواع گیفت کارت هایی که در زمینه بخواهم نام ببرم گیفت کارت ویزا ( visa ) ، گیفت کارت مستر ( Master )، مینت کارت ( Mint card )، ریکستی ( Rixty ) و….

GIFT CARD گیفت کارت چیست ؟

آموزش خرید گیفت کارت

نکته: قبل از خرید گیفت کارت اپل و یا گیفت کارت آیتونز می بایست ( ساخت اپل آیدی ) داشته باشید تا بتوانید گیفت کارت خود را ردیم کنید که با مراجعه به پست

آموزش ساخت اپل آیدی میتوانید بصورت رایگان اپل ایدی خود رابسازید.

در ابتدا شما وارد سایت دایو سنتر میشوید و برروی کلمه فروشگاه یا برروی یکی آیتم های گیفت کارت که کلمه “خرید” دارد کلیک کنید سپس شما به شاپ یا همان فروشگاه هدایت می شوید.

buy dive center گیفت کارت چیست ؟

 

 

 

همان طور که در تصویر زیرمشخص میشود شما می بایست گیفت کارت مورد نیاز خود را انتخاب کنید در مرحله بعد مقدار آن و در آخر ورود اطلاعات جهت ثبت نام….

نکته : ثبت اطلاعات تنها یک مرتبه صورت میگیرد و پس از آن شما با ورود به پنل کاربری میتوانید هرتعداد گیفت کارتی که احتیاج دارید خرید کنید.

buy gift card 647x1024 گیفت کارت چیست ؟

پس از زدن دکمه پرداخت کدی برای خط شما ارسال می شود کاربران عزیز دقت داشته باشید که اگر شما اسمس تبلیغاتی خودرا غیر فعال کرده باشید ، اسمس برای وریفای ارسال نخواهد شد و میبایست از طریق فرم تماس با ما درصورت بروز هرگونه مشکل در پروسه ثبت نام و یا قسمت های دیگر با پشتیبانی دایو سنتر تماس با ماحاصل فرمایید.

باتشکر گروه دایو سنتر (خرید انواع گیفت کارت پلی استیشن)


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>