​​ طراحی لوگو فارسی

طراحی لوگو فارسی

طراحی لوگو فارسی

امروز اغلب افراد به ویژه مدیران برجسته شرکت ها در دنیای تجارت چه کوچک و چه یک شرکت بزرگ تجاری به این باور رسیده اند که برای برند خود  یک طراحی لوگو مختص به خود را داشته باشند و برای شناساندن شرکت خود و برندسازی از لوگوی اختصاصی استفاده کنند ، اهمیت دادن به این موضوع در چند سال گذشته به حدی افزایش پیدا کرده است که حتی کسب و کارهای کوچک هم داشتن آرم اختصاصی را جزو واجبات خود می دانند .

 

طراحی لوگو فارسی

آرم یا نشانه فارسی ، با توجه به تغییرات در سبک و فیزیک طراحی و همچنین تغییر مزاج و سلیقه کاربران طراحی لوگو در ایران امروزه طراحی آرم به زبان شیرین فارسی توانسته جذابیت خاص و بیشتری نسبت به گذشته پیدا کند شاید در گذشته با کنار هم قرار دادن و چیدن چند تصویر  ساده و رئالیسم مرتبط با موضوع کاری و تجاری آن را به عنوان یک آرم یا نشانه برای خود انتخاب میکردیم اما این روزها این موضوع با جدیت زیادی در حال تغییر به ساختار مدرن و کاربر پسند می باشد .

هارمونی بصری در لوگو

خلق یک ایده بصری انحصاری در لوگو یا آرم تجاری به تنهایی می تواند شاکله یک برند را به خوبی نمایش دهد . هرچه زمان و دقت بیشتری برای این موضوع گذاشته شود در طبع آن بازخورد بهتر و اثر بخش تری از جانب مخاطب برند دریافت خواهد شد .

آرم های ساده اما موقت تجاری

آیا برند های بزرگ تجاری ، مانند کمپانی های خودرو سازی بین المللی همچون AUDI ، FERRARI ، HOUNDA  و یا حتی لوگو اپل که سر منشاء مثال زدنی هر طراحی در امر لوگو می باشد آرم پیچیده ای را برند خود انتخاب کرده اند !؟ ، خیر . کمپانی های بزرگ بر روی سادگی در آرم تجاری بیشتر از دیگر برند های کوچک یا کسب و کار های کوچک و نو پا تمرکز دارند و به این موضوع اهمیت می دهند . همانطور که در مقاله ای اختصاصی به موضوع سادگی در آرم یا ۷ اصل فوق العاده در طراحی لوگو پرداخته ایم .

ویژگی لوگو های ساده و خوانا

از مزایا و ویژگی های سادگی در نشان بازرگانی و تجاری باید به عام پسند بودن آن اشاره کرده ، سادگی و خوانایی به بیننده کمک میکند تا ارتباط منظم و مستقیم با برند شما برقرار کند و به دور از هرگونه پیچیدگی و عناصر گنگ و نامفهوم مستقیم به راهنمایی بیننده از خدمات برند بپردازد . موضوع سادگی در مواردی دیگر مانند طراحی بنر ، طراحی کارت ویزیت ، طراحی بروشور و کاتالوگ و … حتی استند تبلیغاتی ، طراحی ست اداری و  … هم صدق میکند .

طراحی آرم تجاری :

گاها وقتی حرف و صحبت از نماد یک شرکت به گوشمان می رسد شاید تا قبل مشاهده تصویری یا نمایی از آن زیاد برای ما جذابیت و اهمیتی نداشته باشد و به سادگی از کنار گذر کنیم ، اگر چه در این بین کمپانی های بزرگی وجود دارند که با شنیدن عنوان کمپانی به قدرت شمای کلی از آرم تجاری  و میزان اعتماد به آن پی می بریم .

 برای ثبت رپورتاژ آگهی به سایت طنین وب مراجعه نمایید .

تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>