حمله اراذل و اوباش به مهناز افشار از شایعه تا واقعیت

حمله اراذل و اوباش به مهناز افشار

بتازگی مطلبی با عنوان «حمله وحشیانه ۲ تن از اراذل و اوباش امروز پشت چراغ قرمز به مهناز افشار » به همراه تصویری از این بازیگر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود.

به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کند.


**شایعه**

بتازگی مطلبی با عنوان «حمله وحشیانه ۲ اراذل و اوباش امروز پشت چراغ قرمز به مهناز افشار» به همراه تصویری از این بازیگر در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود:

حمله اراذل و اوباش به مهناز افشار از شایعه تا واقعیت ! / نامزدی مادرشوهر مهناز افشار

حمله اراذل به «مهناز افشار » صحت دارد؟

**واقعیت**

هیچ‌ حمله‌‌ای به این بازیگر کشورمان نشده است و این خبر صحت ندارد؛ گفتنی است تصویر منتشر شده از این بازیگر نیز مربوط می‌شود به ایفای نقش وی در «متروپل»، که در ادامه تصاویر دیگری از پشت صحنه این فیلم را مشاهده می‌کنید:

حمله اراذل و اوباش به مهناز افشار از شایعه تا واقعیت ! / نامزدی مادرشوهر مهناز افشار

مهناز افشار در فیلم کیمایی

مهناز افشار : برای بازی حساس تر شده ام

مهناز افشار که پس از حضور متفاوتش در فیلم «نهنگ عنبر» امسال با فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» در جشنواره فیلم فجر حضور دارد، معتقد است که بازیگری یعنی تجربه دنیاهای متفاوت.

مهناز افشار که بعد از نهنگ عنبر در فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» ساخته حمیدرضا قربانی به ایفای نقش پرداخته و امسال با این فیلم در جشنواره فیلم فجر حضور دارد، گفت: «به نظر من بازیگری یعنی تجربه دنیاهای متفاوت. بازی در فیلم «نهنگ عنبر» بسیار جذاب بود، و وقتی خودم فیلم را دیدم برایم خیلی هیجان‌انگیز و تعجب‌آور بود.»

وی که تاکنون جوایز متعددی را در جشنواره فجر، جشن انجمن منتقدان، جشن خانه سینما و جشن دنیای تصویر دریافت کرده است، در مورد معیارهایش برای انتخاب نقش‌‌ها گفت: «به هر حال دریافت جایزه باعث می‌شود که افراد برای انتخاب نقش‌هایشان حساس‌تر باشند، اما هر بازیگری برای انتخاب نقش‌هایش یک اصولی دارد و من هم همچون دیگران همیشه اصولی داشته‌ام.»

افشار ادامه داد: «طبیعتا در ابتدا تجربه کمتری داشتم و فیلم‌ها اشکالات بیشتری داشت و انتخاب‌ها کمی آن‌گونه که باید قابل دفاع نیست، اما هر چه جلوتر می‌آییم حساسیت در انتخاب‌ها بیشتر می‌شود.»

بازیگر فیلم «سعادت‌آباد» اظهار کرد: «جوایز هیچ وقت باعث نشده که من آن چیزی را که دوست دارم انتخاب نکنم و هیچ وقت هم باعث نخواهد شد. بعد از «برف روی کاج‌ها» و «سعادت‌آباد» اگر مروری بر کارهای قبلی و بعدی‌ام داشته باشید می‌بینید که بسیار متنوع ومتفاوت است. خیلی دوست ندارم در یک نقش باقی بمانم و «نهنگ عنبر» برایم تجربه بسیار جذاب و متفاوتی بود.»

وی همچنین در مورد نقش متفاوتش در فیلم «نهنگ عنبر» گفت: «به هر حال شغل من بازیگری است و طبیعتا باید بتوانم نقش‌های متفاوت را به خوبی ایفا کنم. همچنین در این فیلم حضور کارگردانی مثل سامان مقدم و همراهی رضا عطاران به عنوان بازیگر نقش مقابلم کمک بسیار زیادی برای خلق این نقش بود. البته یکی از مواردی که کمک بسیار زیادی به من بود برای اینکه بتوانم این نقش و حال و هوای دهه شصت را به‌خوبی ایفا کنم، خواهرم بود که بیشتر و بهتر از من تمام لحظات دهه شصت را تجربه کرده است.»

مهناز افشار قرار است به زودی در کنار طناز طباطبایی در فیلم جدید عبدالرضا کاهانی با عنوان «ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا» به تهیه‌کنندگی سعید خانی حضور داشته باشد.

هفتمین روز ثبت نام مصادف شده بود با آخرین روز ثبت نام در انتخابات خبرگان رهبری، بنابراین داوطلبانی که امروز برای خبرگان ثبت نام کردند بیشتر از روزهای گذشته بود بطوریکه مسئولان ستاد انتخابات مهلت ثبت نام را در مراکز استانها تا ساعت ۱۸ و در تهران تا ساعت ۲۴ تمدید کردند.

از میان داوطلبانی که در همان دقایق اولیه برای ثبت نام به وزارت می

آمدند یک داوطلب نظر خبرنگاران را به خود جلب کرد. او همسر محمد علی رامین و مادر شوهر مهناز افشار بود. وقتی خبرنگاران از وی در مورد کاندیداتوری اش و اینکه همسرش از این تصمیم راضی هست یا نه؟ پرسیدند گفت: همسرم در کارهای شخصی من دخالت نمی کند.

حمله اراذل و اوباش به مهناز افشار از شایعه تا واقعیت ! / نامزدی مادرشوهر مهناز افشار

مهناز افشار (متولد ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در تهران) بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است.

مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *