​​ سلفی های ماریا شاراپووا

سلفی های ماریا شاراپووا

613157 762 350x280 سلفی های ماریا شاراپووا

سلفی های ماریا شاراپووا

 

امروز، به سلفی‌های یکی از شخصیت‌های مشهور دنیای ورزش می‌پردازیم. البته ورزش زنان. ماریا شاراپووا، یکی از سلبریتی های امروز جهان هست که از طریق ورزش و موفقیت‌های ورزشی و چهره جذاب و استایل فشنی خود، توانسته یک چهره مشهور شود. شاراپووا، ورزشکار مشهوری هست که امروزه، سفیر تبلیغاتی خودروی پورشه آلمان می‌باشد و در دنیای ورزش، یک تنیسور سلفی باز هست که مخاطبان بسیاری هم دارد. با ما همراه باشید با دنیای سلفی‌های ماریا شاراپووا.

ماریا شاراپووا در دنیای مد و تبلیغات نیز، یک چهره مشهور هست که قراردادهای بسیاری با برندهای مشهور دارد. پورشه و نایک، از جمله اسپانسرهای فعالیت‌های بازاریابی و ورزشی خانم خاص دنیای تنیس زنان می‌باشد.

613172 810 350x255 سلفی های ماریا شاراپووا

سلفی های ماریا شاراپووا

ماریا شاراپووا از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر  با مخاطبان خود در سراسر جهان در ارتباط هست. شاراپووا در سال‌های اخیر، فعالیت زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته است و توانسته به محبوبیت و کسب و کار تبلیغاتی خود بیافزاید. بیش از ۶۰۸ هزار نفر مخاطب ایشان در اینستاگرام می‌باشند. بیش از ۲۰۰ عکس حرفه ای از فعالیت‌های زندگی ایشان در چند سال اخیر ایشان در صفحه شخصی منتشر شده که جالب توجه هست. تصاویر منتشر شده بر روی صفحه شخصی ماریا در اینستاگرام، خیلی حرفه ای و روتوش شده هست و به نظر می‌رسد، ایشان برای مخاطبان و نشریاتی که از این تصاویر استفاده می‌کند، ارزش قائل هست!

منبعbartarinha.ir/fa/news/234662


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>