آموزش های مجازی روانشناسی با مدرک معتبر پایان دوره

 

ضرورت برگزاری دوره های روانشناسی ناشی از نیازهائی است که در جامعه و موسسات و نهادهای مختلف اجتماعی ملاحظه می گردد. روانشناسان می توانند در جهت رفع این نیازها و حل مشکلات مربوط به جامعه قدمهای

موثری بردارند . مثلا با توجه به مشکلات روز افزون کودکان و نوجوانان در جامعه امروزی تشخیص ودرمان آنها از جمله وظائف خاص است که روانشناسان میتوانند در مدارس یا موسسات مربوط به این اطفال و نوجوانان به عهده گیرند همچنین به علت کمبود شدید متخصص در این زمینه ها و نیز به سبب پیدایش و گسترش روشهای درمانی جدید در اکثر مسائل روانی – اجتماعی ضرورت دارد که تربیت روانشناسان در رشته های مختلف رواشناسی صورت پذیرد. مراجعه کنندگان به مشاوران و روانشناسان همیشه تنها یک مشکل مشخص و ویژه در یک زمینه مشخص ندارند بله به خاطر ویژگی زندگی انسانی و جامعه شناختی معمولاً هر مساله دارای چند بعد روانشناسی می باشد از این رو یک روانشناس برای موفقیت و توان ارائه خدمت مناسب می بایست از سایر شاخه های روانشنای نیز آگاهی داشته و توانایی ارائه خدمت تخصصی داشته باشد. همین امر نیازمند گذارندن دوره های آموزشی معتبر و قابل استناد است، مرکز آموزش مجازی پارس برترین و بزرگترین برگزار کننده دوره های آموزش مجازی روانشناسی در کشور است.فرایند ثبت نام تا دریافت مدرک تنها در چند گام ساده است.

۱٫ انجام ثبت نام آنلاین در یک یا چند دوره مورد نظر

۲٫ دریافت بسته آموزشی و دسترسی به سامانه محتوای آموزشی آنلاین

۳٫ آپلود (ارسال) مقاله پایان دوره  به عنوان آزمون نهایی و دریافت مدرک معتبر روانشناسی

برخی از۳۰ دوره روانشناسی که توسط مرکز توسعه آموزش مجازی پارس به صورت مجازی برگزار می گردد به شرح زیر است:

۱٫ روانشناسی عمومی

۲٫ روانشناسی مدیریت

۳٫ روانشناسی ورزشی

۴٫ روانشناسی کودک و نوجوان

۵٫ روانشناسی تربیتی

۶٫ روانشناسی خانواده

۷٫ روانشناسی یادگیری

پس هم اکنون برای درخواست مشاوره رایگان عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۶۰۱۶ ارسال نمایید.همچنین برای ثبت نام به سایت مرکز به آدرسhttp://www.elp.ir  مراجعه نمایید.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *