​​ بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه

بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه

بیوگرافی نیما شعبان نژاد

rq8ogbwkqt6mnx7nc2i 350x310 بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه

بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه

 

بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه

برنامه پرمخاطب و محبوب خندوانه اثری از رامبد جوان، نوآوری های زیادی در سری جدید داشته (از جمله عروسک بامزه، شاد و دوست داشتنی جناب خان) که به افزایش بینندگان آن کمک کرده است. شخصیت دیگری با نام نیما با بازی نیما شعبان نژاد ، نیز از اتفاقات مثبت خندوانه می باشد.

وی متولد اردیبهشت ماه و دهه شصتی بوده و تحصیلاتش را در زمینه کارگردانی تئاتر به پایان رسانده است. او فعالیت هنری خود را به طور رسمی از سال ۸۳ آغاز کرده است. نیمای خندوانه شخصیتی ساده و در عین حال پررو بوده که با تناقض زیاد با شخصیت رامبد جوان، فضای بامزه و دلنشینی رقم می خورد.
7ctad8ofoes33vakxk6c 350x348 بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه

این کمدین علاوه بر تئاتر در زمینه عکاسی، نقاشی و حتی موسیقی نیز فعالیت هایی دارد؛ خودش معتقد است که ۱۰ سال خاک صحنه خورده و ممارست کرده تا به اینجا رسیده است؛ چرا که در تئاتر افراد سخت دیده می شوند.

npemte7drkd6s9wbjwkj 344x350 بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه
جالب است بدانید که اکثر کاراکترها و سناریو های مختلف نیما در خندوانه را خودش ایده پردازی کرده و با نظر رامبد جوان عملیاتی می کند. او تصمیم دارد ادامه فعالیت های هنری اش را در سینما نیز پیش برده و در تلاش است تا با بازی در نقش جدی، تمام قابلیت های هنری خود را به رخ بکشد.

 

—————-

X بیوگرافی نیما شعبان نژاد بازیگرX خندوانهX عکس نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانهX بیوگرافی نیما شعبان نژادX بازیگر خندوانهX بیوگرافیX نیما شعبان نژاد بازیگر خندوانه

منبعhttp://www.niksalehi.com


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>