درباره سریال پایتخت ۴

درباره سریال پایتخت 4

ریما رامین فر بازیگر نقش هما در سری مجموعه های پر مخاطب «پایتخت» درخصوص تغییرات و ویژگی های نقش خود در سری چهارم گفت: هما در «پایتخت ۴« یک سمت و حرفه ی اجتماعی دارد که این حرفه خیلی شخصیت هما را درگیر می کند. بنابراین زندگی اش هم تحت الشعاع حرفه ی جدید قرار می گیرد و یکسری درگیری ها با نقی معمولی همسرش پیدا می کند.

وی با اشاره به مدت زمان طولانی حضور در منطقه زیرآب مازندران افزود: ما حدود پنجاه روز است که در منطقه زیرآب مازندران به صورت روتین و شبانه روز مشغول ضبط هستیم، تصویربرداری این مجموعه هم تا آخرین روز ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت .

رامین فر درباره شخصیتهای اضافه شده به سری چهارم اظهار داشت:چند شخصیت به سری چهارم اضافه شدند از جمله بیژن اشکور کیایی معروف به بیژن استرس که البته در قسمت های بعدی چند شخصیت دیگر هم به کار اضافه خواهند شد.

این بازیگر پیش بینی خود را من باب استقبال از سری چهارم اینگونه عنوان کرد: ما هر بار که قصد ساخت فصل جدیدی از این سریال را داشتیم برایمان بسیار مهم بود حالا که مردم علاقه مند به بیشتر دیدن سریال هستند سعی کنیم همان کیفیت، روابط، پیچیدگی های گذشته را داشته باشیم. البته حفظ آن نکات با فرازو فرودهای بیشتر ولی کماکان در همان راستاست. هرچند بیشترین زحمت را گروه نویسندگان می کشند که همان خانواده را با قالب ها و ویژگی های جدید در موقعیت های مختلف قرار می دهند وگرنه شخصیت ها که تغییری نکرده اند.

وی بیان کرد: باتوجه به همزمانی پخش این سریال در ماه مبارک رمضان،حال و هوای این ماه در کار جاری است و ما تمام سعی مان را برای رضایت مخاطب انجام می دهیم.

رامین فر در پایان خاطر نشان کرد: «پایتخت» برای من مثل خانواده ام می ماند. همان اندازه که روی همسرم، فرزندم، پدر و مادرم تعصب دارم روی این افراد هم دارم و امیدوارم به همان اندازه که ما می خواهیم که مردم دوستمان داشته باشند و از کار لذت ببرند این اتفاق رخ دهد و مردم ما را دوست داشته باشند.

گفتنی است:سری مجموعه های «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم ،تهیه کنندگی الهام غفوری ونویسندگی محسن تنابنده از نوروز ١٣٩٠ از شبکه یک سیما پخش شد و توانست مخاطبان زیادی را با خود همراه کند بنابراین سری دوم و سوم ان هم در نوروز ٩٢ و ٩٣ از همین شبکه پخش شد حال گروه سازنده ی این مجموعه تولید سری چهارم ان را برای پخش در ماه مبارک رمضان اغاز کردند بنابراین این گروه در منطقه زیراب و شیرگاه مازندران مشغول تصویربرداری هستند و گویا تصویربرداری کار تا اخرین روزهای ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

شایان ذکر است: شخصیت های اصلی «پایتخت۴» به مانند همیشه نقی معمولی و خانواده اش و همچنین ارسطو هستند با این تفاوت که ارسطو بعد از ازدواج با یک دختر چینی حالا از او صاحب فرزند نیز شده و تلاش برای بزرگ کردن نوزاد است که تعارضاتی طنازانه را میان او و همسرش و البته پسرخاله اش نقی فراهم می کند. محسن تنابنده، احمد مهران فر، ریما رامین فر و علیرضا خمسه از بازیگران اصلی این سریال هستند.

منبعhttp://www.afkarnews.ir

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *