​​ کم خوابی و چربی های اطراف شکم

کم خوابی و چربی های اطراف شکم

Sleep1 758x380 350x208 کم خوابی و چربی های اطراف شکم

 

بسیاری از افراد سوال می کنند علت اینکه در جوانی سریع تر وزن کم می کنیم و چربی های دور شکم در مدت زمان کوتاهتری آب می شوند چیست؟در زیر به ۵ دلیل مهم برای این امر اشاره خواهیم کرد:

– با افزایش سن و ترشح کمتر هورمون رشد و جوانی، سرعت متابولیسم هم کمتر شده و در نتیجه ساخت ماهیچه ها در بدن روند کندتری داشته و  نهایتا سلولهای چربی سخت تر و دیرتر آب می شوند.

– خواب نامنظم و ناکافی دلیل دیگری برای افزایش چربی های دور شکم و چاقی فرد محسوب می شود.زمانی که دیر وقت می خوابید و ساعات خواب و استراحت شما کافی نیست، علاوه بر اینکه سوخت و ساز  بدن مختل می شود ،نظم طبیعی بدن نیز دچار بی نظمی شده  و در این ساعات، معمولا بیشتر به خوردن مواد غذایی غیر ضروری دارید.همین عادت نادرست، به مرور چربی های دور شکم را سخت تر و مقاوم تر می کند.

– برخی از افراد برای کاهش وزن، فقط تمرینات هوازی را انجام می دهند.در حالی که اجرای تمرینات با وزنه و دمبل در کنار ورزش های هوازی، کمک موثری به کاهش چربی های دور شکم و تناسب اندام خواهد کرد.

-تا می توانید استرس را از خود دور کنید.استرس باعث ترشح هورمون کورتیزول در بدن می شود که نتیجه آن،  افزایش چربی های بدن و تاخیر در عضله سازی خواهد بود. آرامش و آسودگی خیال، اندام شما را زیباتر و متناسب تر خواهد ساخت.

– و در اخر اینکه مراقب تغذیه خود باشید.مصرف غذاهای فرآوری شده، باعث چاقی مفرط ، افزایش چربی های اطراف شکم و عدم تناسب در اندام فرد می شود و سلامتی بدن را به مخاطره خواهد انداخت.

با رعایت این نکات و سعی در سالم زندگی کردن، علاوه بر حفظ سلامتی و شادابی بدن، اندامی خوش فرم و زیبا داشته باشید و از چربی های دور شکم خلاص شوید.

زیبا باشید.

منبعhttp://mahsho.com


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>