​​ کمک مالی رونالدو به زلزله زدگان نپال

کمک مالی رونالدو به زلزله زدگان نپال

218082 500 500 350x196 کمک مالی رونالدو به زلزله زدگان نپال

 

هفته گذشته زلزله شدیدی به قدرت ۷٫۹ ریشتر در کاتماندو نپال باعث شد هزاران نفر در این کشور و مناطق اطراف آن بی‌خانمان شوند.

به گزارش دیلی میل، کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید که در ۲ سال گذشته به عنوان برترین بازیکن جهان انتخاب شده است، به منظور کمک به کودکان این منطقه و بازماندگان این زلزله، ۷ میلیون یورو کمک مالی کرده است.

او هم‌چنین ماه گذشته وقتی به عنوان اولین ورزشکاری تبدیل شد که بیش از ۱۰۰ میلیون هوادار در شبکه اجتماعی دارد، از همه تقاضا کرد تا در صورت امکان به کودکان فقیر کمک کنند.

هر چند شخصیت خاص رونالدو در زمین مسابقه باعث می شود تا خیلی ها او را بازیکن مغروری بدانند اما او در زندگی شخصی خود به کمک های مالی به افراد فقیر سابقه خوبی داشته است.

رونالدو همچنین سال گذشته تمام هزینه های جراحی یک کودک طرفدار خود را بر عهده گرفت تا این کودک عمل جراحی مغز را انجام دهد و همچنین برای جلوگیری از ترس او از جراحی، مدل موهایش را نیز در جام جهانی تغییر داد.

به گزارش ایران نیدز به نقل از ایسنا، او هم‌چنین در سال ۲۰۰۴ به اندونزی سفر کرد تا با قربانیان تسونامی در این منطقه و کودکی که پیراهن شماره ۷ او در پرتغال را پوشیده بود، بشتابد.

منبعhttp://www.iranneeds.com


ساعت بند چرم زنانه طرح بهار



ارسال نظر






>