ویندوز ۱۰

 ویندوز ۱۰

 

همه ما می دانیم که برای نصب ویندوز اصلی، صدها دلار باید پرداخت اما در ضمن می دانیم که مردم بسیاری از کشورها، برنامه مایکروسافت را به صورت غیرقانونی به کار می برند.

خبر خوب این است که مایکروسافت، خالق سیستم ویندوز در پروژه ای بسیار عظیم اعلام کرد که نه تنها برای ویندوز جدید، هیچکس نیاز به خرید مجوز برای راه اندازی ندارد بلکه همه کاربران ویندوزهای قبلی، حتی آنها که برنامه غیرقانونی نصب کرده اند می توانند با ویندوز ۱۰ به روز شوند.

مدیر مرکز سیستم عاملهای مایکروسافت Terry Myerson در این زمینه می گوید: « مایکروسافت ویندوز ۱۰ به صورت رایگان برای همه کاربران در کشور چین به‌روز می‌شود»

کشور چین صدها میلیون کاربر مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز دارد و بر اساس آخرین آمار موجود بیشتر از ۷۵ درصد آنها سیستم‌عامل مایکروسافت را به صورت غیرقانونی مورد استفاده قرار می‌دهند.

تری مایرسون به خبرگزاری رویترز توضیح داد: «ما تمام رایانه‌های شخصی حقیقی یا غیرحقیقی را به ویندوز ۱۰ به‌روز می‌کنیم، حتی آنهایی که نسخه غیرقانونی تهیه کرده اند»

کارشناسان، ارائه مجانی ویندوز ۱۰ را یکی از تحولات بزرگ در تاریخ فعالیت‌های مایکروسافت می‌دانند و بر این باورند که این محصول می‌تواند محبوبیت از دست رفته غول نرم‌افزاری جهان در بازار موبایلی را بازگرداند. با این عمل، مایکروسافت از فروش سیستم عامل خود دست کشید تا لقمه بزرگترِ خدمات سبد های خرید windows store را به میان مشتریانش ببرد.

منبعhttp://amozande.ir/803332

ویندوز ۱۰ , ویندوز ۱۰
رایگان, ویندوز ۱۰
مجانی ,نصب  ویندوز ۱۰
,درباره  ویندوز ۱۰
,عکس  ویندوز ۱۰

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *