جملات زیبا و پند آموز سری دوم

جملات زیبا و پند آموز

 

وقتی به آسمون نگاه می کنی، دوست داری کدوم ستاره مال تو باشه؟ به اونی که کم نور تره قانع باش چون اونی که پر نور تره رو همه نگاه میکنن.

از کسی که دوستش داری ساده دست نکش. شاید دیگه هیچ کس رو مثل اون دوست نداشته باشی و از کسی هم که دوستت داره بی تفاوت عبور نکن .چون شاید هیچ وقت ،هیچ کس تو رو مثل اون دوست نداشته

جملات زیبا و پند آموز

همیشه برای کسی بخند که میدونی به خاطر تو شاد میشه… واسه کسی گریه کن که میدونی وقتی غصه داری و اشک میریزی برات اشک میریزه… برای کسی غمگین باش که در غمت شریکه… عاشقه کسی باش که دوستت بداره!

اگه جرات عاشق شدن رو نداری، لااقل لیاقت معشوق بودن رو داشته باش!

جملات زیبا و پند آموز

هر کس فقط می تونه یک نقش داشته باشه. اگر عاشق شدی، نخواه که نقش معشوق هم به تو داده بشه!

بوسه خوبه نه برای هوس، پرنده خوبه نه برای قفس، دوست داشتن خوبه نه برای لمس. ای کاش میشد دوست داشتن را تحدید کرد، لبخند را تجدید کرد و بین همه لحظات لحظه دیدار را نزدیک کرد.

جملات زیبا و پند آموز

دل آدما به اندازه حرفاشون بزرگ نیست ولی حرفی که از ته دل باشه می تونه آدم بزرگی بسازه.

عجیبه که تا مریض نشی کسی برات گل نمی یاره، تا گریه نکنی کسی نوازشت نمی کنه، تا فریاد نکشی کسی به طرفت بر نمی گرده، تا قصد رفتن نکنی کسی به دیدنت نمی یاد و تا وقتی نمیری کسی تورو نمی بخشه!

جملات زیبا و پند آموز

فراموش کن آنچه را که نمی توانی به دست بیاوری و بدست آور آنچه را که نمیتوانی فراموش کنی.

گاهی اونقدر قرق آرزو میشی که فراموش میکنی آرزوی کسی هستی.

جملات زیبا و پند آموز

مهم نیست کف پات رو شسته باشی یا نه! حتی مهم نیست که کف پات نرمه یا زبر! مهم اینه که وقتی پات رو تو زندگیه کسی میزاری و از زندگیش عبور می کنی، وقتی که مهلتت تموم شد و فقط رد پات موند، انقدر اون رد پا خواستنی باشه که به کسی اجازه نده پاهاش رو روی رد پات بذاره

دل آدما مثل یه جزیره دور افتاده میمونه. این که کی واسه اولین بار پا به جزیره بذاره مهم نیست، مهم اون کسیه که هیچ وقت جزیره رو ترک نمیکنه.

منبع http://cafejok.com

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *