خندوانه با حضور ببعی

خندوانه با حضور ببعی
سازنده و مجری این برنامه تلویزیونی که سری جدید آن طبق روال گذشته برای پخش از شبکه نسیم آماده می‌شود گفت: پیش تولید «خندوانه» تاکنون سخت جلو رفته، ولی با این حال تلاش می‌کنیم آن را برای پخش از هفته دوم تعطیلات نوروز برسانیم.

جوان درباره روند اجرای سری جدید این برنامه تلویزیونی افزود: تغییراتی در برنامه داریم، اما کلیت کار همان است که قبلا بود و گفت‌و‌گو و استندآپ کمدی از جمله بخش‌های «خندوانه» خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تعداد کمدین‌های سری جدید «خندوانه» بیشتر خواهد بود، گفت: به این برنامه یک عروسک با جان‌بخشی محمد بحرانی هم اضافه شده که حال و هوای تازه‌ای به برنامه می‌دهد.

بحرانی که در فیلم «طبقه حساس» کمال تبریزی هم بازی کرده است،‌ صداپیشگی عروسک‌های «ببعی» و «آقای همساده» در مجموعه کلاه قرمزی را هم برعهده دارد. برنامه «خندوانه» نیز به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی از اواسطِ خرداد ماه سال ۹۳ در شبکه نسیم شروع به کار کرد که مضمون اصلی این برنامه خنده و فرهنگ خنداندن در میان مردم است.

منبع: ایسنا
http://www.iranneeds.com

خندوانه با حضور ببعی,خندوانه با   ببعی,خندوانه , ببعی,سری جدید خندوانه با حضور ببعی,برنامه خندوانه با حضور ببعی,برنامه خنداونه و ببعی, ببعی در خندوانه, عکس ببعی, درباره خندوانه, درباره ببعی,خنداونه سال ۹۴

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *