​​ زمان اعزام‌ زائران حج در سال 94

زمان اعزام‌ زائران حج در سال ۹۴

thumb2 85504 350x233 زمان اعزام‌ زائران حج در سال 94

 
معاون سازمان حج و زیارت

زمان اعزام‌ زائران حج سال ۹۴

معاون سازمان حج و زیارت از آغاز اعزام زائران حج سال آینده از شهریور ماه خبر داد و گفت: در برخی استان‌ها تعداد محدودی ظرفیت خالی وجود دارد که برای تکمیل ظرفیت آنها هنوز فرصت باقی است.

ناصر خدر نژاد گفت: با توجه به اینکه هنوز زمان زیادی تا آغاز موسم حج سال آینده فرصت باقی است، ممکن است در این زمان عده‌ای انصراف دهند یا جا‌به‌جایی‌هایی انجام شود.

وی ادامه داد: در برخی از استان‌ها ظرفیت خالی وجود دارد و هنوز فرصت برای تکمیل ظرفیت باقی است و خوشبختانه بدون مشکل، مراحل تکمیل کاروان‌ها در حال انجام است.

معاون سازمان حج و زیارت اظهار داشت: اعزام زائران حج ۹۴، از شهریور ماه سال آینده آغاز می‌شود و ۶۱ هزار و ۵۰۰ زائر ایرانی و ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی به حج اعزام می‌شوند.

خدر نژاد در خصوص اعزام‌های نوروزی عتبات عالیات نیز گفت: ظرفیت کاروان‌های نوروزی عتبات عالیات تکمیل شده است و اعزام‌ها بدون مشکل در حال انجام است.

وی همچنین به سفر رئیس سازمان حج و زیارت به عربستان اشاره کرد و گفت: به دنبال مشکل ایجاد شده در خصوص کاهش صدور ویزا برای عمره‌گزاران ایرانی، رئیس سازمان حج و زیارت روز گذشته برای پیگیری و رایزنی برای حل این مشکل به عربستان سفر کرد و امیدوار هستیم هر چه سریعتر این مشکل حل شود و اعزام‌ها به روال عادی خود بازگردد.

منبع:فارس

http://seraj24.ir

 

زمان اعزام‌ زائران حج ۹۴,زمان اعزام‌ زائران حج۱۳۹۴,زمان اعزام‌ زائران حج سال ۹۴,زمان اعزام‌ زائران حج در سال جدید, اعزام‌ زائران حج, اعزام‌ زائران حج سال ۹۴


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>