زمان اعزام‌ زائران حج در سال ۹۴

زمان اعزام‌ زائران حج

 
معاون سازمان حج و زیارت

زمان اعزام‌ زائران حج سال ۹۴

معاون سازمان حج و زیارت از آغاز اعزام زائران حج سال آینده از شهریور ماه خبر داد و گفت: در برخی استان‌ها تعداد محدودی ظرفیت خالی وجود دارد که برای تکمیل ظرفیت آنها هنوز فرصت باقی است.

ناصر خدر نژاد گفت: با توجه به اینکه هنوز زمان زیادی تا آغاز موسم حج سال آینده فرصت باقی است، ممکن است در این زمان عده‌ای انصراف دهند یا جا‌به‌جایی‌هایی انجام شود.

وی ادامه داد: در برخی از استان‌ها ظرفیت خالی وجود دارد و هنوز فرصت برای تکمیل ظرفیت باقی است و خوشبختانه بدون مشکل، مراحل تکمیل کاروان‌ها در حال انجام است.

معاون سازمان حج و زیارت اظهار داشت: اعزام زائران حج ۹۴، از شهریور ماه سال آینده آغاز می‌شود و ۶۱ هزار و ۵۰۰ زائر ایرانی و ۲ هزار و ۵۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی به حج اعزام می‌شوند.

خدر نژاد در خصوص اعزام‌های نوروزی عتبات عالیات نیز گفت: ظرفیت کاروان‌های نوروزی عتبات عالیات تکمیل شده است و اعزام‌ها بدون مشکل در حال انجام است.

وی همچنین به سفر رئیس سازمان حج و زیارت به عربستان اشاره کرد و گفت: به دنبال مشکل ایجاد شده در خصوص کاهش صدور ویزا برای عمره‌گزاران ایرانی، رئیس سازمان حج و زیارت روز گذشته برای پیگیری و رایزنی برای حل این مشکل به عربستان سفر کرد و امیدوار هستیم هر چه سریعتر این مشکل حل شود و اعزام‌ها به روال عادی خود بازگردد.

منبع:فارس
http://seraj24.ir

 

زمان اعزام‌ زائران حج ۹۴,زمان اعزام‌ زائران حج۱۳۹۴,زمان اعزام‌ زائران حج سال ۹۴,زمان اعزام‌ زائران حج در سال جدید, اعزام‌ زائران حج, اعزام‌ زائران حج سال ۹۴

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *