​​ سال سیاه ٢٠١٤ برای مسی به پایان رسیده

سال سیاه ٢٠١۴ برای مسی به پایان رسیده

پیتزاخوری دردسرساز «مسی»

139311171100247104683753 350x245  سال سیاه ٢٠١٤ برای مسی به پایان رسیده

 
سال سیاه ٢٠١۴ برای مسی به پایان رسیده و سال روشن ٢٠١۵ برای او شروع شده است؛ ستاره آرژانتینی بارسلونا که سال پیش نشانی از مسی همیشگی نداشت نتوانست توپ طلا را به‌دست بیاورد و با چشمانی حسرت‌بار رونالدو را دید که به توپ طلا بوسه زد.

بااین‌حال او در این سال دوباره به اوج برگشت و در ٢٠١۵ به تنهایی بیش از سه‌مهاجم کارکشته رئال‌مادرید گلزنی کرده است.

به گزارش فیگارو به‌نظر می‌رسد راز موفقیت مسی در سال جدید تغذیه او است. نمایش خیره‌کننده لئو در دیدار برابر من‌سیتی در لیگ قهرمانان اروپا نشان داد که او نه‌تنها در لیگ، بلکه در بازی‌های اروپایی هم دوباره به اوج برگشته است. مسی البته با زدن ٢٧گل در لالیگا هم خودش را به کریس رونالدو نزدیک‌تر کرده و منتظر سبقت‌گرفتن از این بازیکن است.

البته کارلوس رکساچ، یکی از اعضای بلندپایه و سابق باشگاه بارسلونا «پیتزا» را دلیلی برای ناکامی مسی توصیف کرده است! او در گفت‌وگو با «رجیو٧» در این مورد گفت: «اگر به قبل از ٢٠١۴ برگردیم می‌بینیم که مسی در باشگاه غذا می‌خورد و همانجا هم استراحت می‌کرد، ولی سال٢٠١۴ مسی بیش از چیزی که باید پیتزا خورد و آن‌طور افت کرد».

این اظهارنظر ابتدا برای مطبوعات اسپانیا طنزآمیز به نظر رسید، ولی آنهایی که در باشگاه رابطه نزدیکی با مسی دارند اعلام کرده‌اند که این بازیکن آرژانتینی عاشق پیتزاست و حرف‌های رکساچ چندان بی‌دلیل نیست. مسی البته در تست‌های تمرینی که در بارسا هم داده نسبت به سایر مهاجمان این تیم کندتر شده بود که حالا به‌نظر می‌رسد با خوردن پیتزای کمتر این مشکل را هم حل کرده است!

منبع: شرق


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>