​​ سامسونگ Galaxy S6

سامسونگ Galaxy S6

477661 806 350x253 سامسونگ Galaxy S6

 

در حالی که تنها چندی تا بزرگترین رویداد دنیای موبایل برای سال ۲۰۱۵ باقی مانده است، به نظر میرسد که تصاویری در سطح نت منتشر شده که از نزدیک و با جزئیات دقیق، طراحی و شکل و شمایل سامسونگ Galaxy S6 را نشان میدهد. البته هنوز مشخص نیست که آیا این طراحی نهایی این هوشمند است و یا تنها طراحی دو نمونه از نسخه های آن.

تنها چند روز به برگزاری MWC در بارسلونا باقی مانده است که شاهد آن هستیم که تصاویری با جزئیات دقیق از پرچم دار سامسونگ یعنی Galaxy S6 در سطح نت منتشر شده است. این تصاویر که در یکی از آنها نمای جلو و پشت دو نسخه از این پرچم دار نمایش داده شده و در دیگری جزئیاتی دقیق از طراحی یک نسخه، به خوبی نشان میدهد که Galaxy S6 به چه صورتی رونمایی خواهد شد

477662 312 350x259 سامسونگ Galaxy S6

 
همانگونه که قبلا نیز اشاره شد، هنوز به شکل دقیق مشخص نشده که آیا پرچم دار سامسونگ که بسیاری آن را رقیب اصلی هوشمند اپل میدانند با همین شکل شمایل روانه بازار خواهد شد یا خیر. همه این تصاویر هرچند با جزئیات دقیق طراحی این گوشی را نشان میدهند، غیر رسمی هستند و هیچ بعید نیست که نمونه ای مفهومی از این پرچم دار باشند. در نتیجه شاید بهتر آن است که تا روز رونمایی از این هوشمند در MWC منتظر بمانیم.

منبع: تابناک

http://jamaran.ir


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>