​​ خاویاری با قیمت هر قاشقش 120‌ میلیون تومان

خاویاری با قیمت هر قاشقش ۱۲۰‌ میلیون تومان

index13 خاویاری با قیمت هر قاشقش 120‌ میلیون تومان
غذایی‌که هر قاشقش ۱۲۰‌ میلیون تومان است
یک نوع خاصی از خاویار که تنها در گونه نادری از ماهی خاویار یاد می شود به همراه مقداری طعم دهنده و البته زیبا شده توسط دانه های طلای ۲۴ عیار گران ترین غذایی است که می توان روی کره زمین سفارش دارد و خورد.
باشگاه خبرنگاران: تا به حال فکر کرده اید که گران ترین غذایی که می توان در این کره خاکی خورد چیست؟ این غذا تنها در رستوران های بسیار شیک که توانایی خرید محصولات اولیه را برای درست کردن تنها یک پرس را دارند سرو می شود.

یک نوع خاصی از خاویار که تنها در گونه نادری از ماهی خایار یاد می شود به همراه مقداری طعم دهنده و البته زیبا شده توسط دانه های طلای ۲۴ عیار گران ترین غذایی است که می توان روی کره زمین سفارش دارد و خورد.

غذایی‌که هر قاشقش ۱۲۰‌میلیون تومان‌است

این غذا که تنها رستوران های خاص آن را سرو می کنند به ازای هر کیلو ۳۰۰ هزار دلار فروخته می شود که تقریبا معادل هر قاشق ۴۰ هزار دلار است. این یعنی برای صرف این غذا باید قاشقی ۱۲۰ میلیون تومان هزینه کرد.

خاویار این غذا را باید پس از مراحلی از یک نوع خاویار خاص گرفت به طوری که “والتر گرول” اتریشی پدیدآوردنده این غذا می گوید:” به ازای هر ۵ کیلو از خاویار می توان یک کیلو خاویار مخصوص درست کرد مشقت های زیادی دارد.”

منبع http://www.bartarinha.ir


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>