​​ قرارداد‌های جدید تلویزیونی لیگ برتر

قرارداد‌های جدید تلویزیونی لیگ برتر

رئیس رقابت‌های لیگای اسپانیا پیش‌بینی کرد با توجه به قرارداد‌های جدید تلویزیونی لیگ برتر ستاره‌هایی چون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به لیگ برتر خواهند رفت.
1423902864359 default  قرارداد‌های جدید تلویزیونی لیگ برتر
در پرداخت حق پخش تلویزیونی که در لیگ‌های معتبر اروپایی انجام می‌شود، اتفاق عجیبی رخ داده است. بدین شکل که باشگاه کاردیف ولز که فصل گذشته در لیگ برتر انگلیس به رتبه بیستم رسید و به دسته پایین‌تر سقوط کرد، ۷۴٫۵ میلیون یورو درآمد داشت اما آتلتیکو مادرید که فصل گذشته در لیگ فوتبال اسپانیا عنوان قهرمانی را کسب کرد، درآمدی معادل ۴۲ میلیون یورو داشته است. با قوانین جدیدی که در حق پخش تلویزیونی لیگ برتر رخ داده است ممکن است خیلی از ستاره‌های تیم‌های دیگر به لیگ برتر بروند.

خاویر تباس رئیس لیگای اسپانیا از شرایطی که در قوانین حق پخش جدید اتفاق افتاده ناراحت است. او درواکنش به قوانین جدید تلویزیونی گفت: با این اتفاقی که رخ دادهبه احتمال زیاد به زودی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی به لیگ برتر خواهند پیوست.

با قرارداد‌های تلویزیونی جدیدی که بین لیگ برتر و شبکه‌های تلویزیونی بی تی اسپورت و اسکای اسپورت بسته شده است، تیم‌های لیگ برتری بین سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ درآمدی بالغ بر ۵ میلیارد دلار به جیب خواهند زد. این به این معناست که چند باشگاه لیگ برتری به راحتی قادر خواهند بود کریستیانو رونالدو و لیونل مسی را به خدمت بگیرند.

تباس در ادامه گفت: در حال حاضر با مشکل بسیار جدی روبرو خواهیم بود. دیگر نمی‌توانیم با لیگ برتر برای عنوان برترین لیگ رقابت کنیم و قطعا خیلی از ستاره‌های خود را از دست خواهیم داد. در حال حاضر باید اقدامات سریع و فوری انجام دهیم تا بتوانیم لیگا را از شرایط بحرانی خارج کنیم و قراردادها را طوری تنظیم کنیم که همه ۲۰ تیم لیگا از قراردادهای مالی سود ببرند نه اینکه خیلی از درآمدها به جیب رئال مادرید و بارسلونا برود.

منبع http://isna.ir


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>