​​ فرار مجري زن بخاطر آزارهاي جنسي
Xبستن تبلیغات
>

فرار مجری زن بخاطر آزارهای جنسی

qmi7l9tr 350x167 فرار مجري زن بخاطر آزارهاي جنسي

مجری زن از شبکه ماهواره ای به علت آزارهای جنسی فرار کرد! + عکس

فرار مجری زن بخاطر آزارهای جنسیرجاء اقصابنی مجری زن سرشناس شبکه ماهواره ای روتانا که یکی از سرشناس ترین شبکه های ماهواره ای تخصصی موزیک در جهان عرب است ، مورد آزار و اذیت جنسی مدیران ارشد این شبکه قرار گرفت از همین رو برای فرار از دست آنان این شبکه را ترک کرد و این در حالی است که طی چند وقت اخیر آزار و اذیت و سوء استفاده جنسی از مجریان و کارکنان شبکه های ماهواره ای جهان عرب به شدت افزایش یافته به طوری که هر از چند گاهی یکی از اخبار مربوطه در این زمینه به جنجالی بین المللی یا یک رسوایی اخلاقی برای یک شبکه ماهواره ای تبدیل می شود.

وی که یک مراکشی تبار است، پس از خروج از روتانا طی گفتگویی به حمله شدید و انتقاد از مدیران این شبکه ماهواره ای پر بیننده پرداخت و گفت: تنها عاملی که به خاطر آن روتانا را ترک کردم، رفتارهای غیر اخلاقی مدیران این شبکه بوده است. رجاء اقصابنی در گفتگو با مجله لاله فاطمه چاپ مراکش ، گفت: آزار و اذیت جنسی تنها یک بار و توسط یک مدیر انجام نگرفت بلکه بسیاری از مدیران روتانا به کرات رفتارهای غیر اخلاقی از خود نشان می دادند به گونه ای که دیگر تحمل آن فضا برایم محال شد.

فرار مجری زن بخاطر آزارهای جنسی

در این اواخر حتی برخی از آنان از من خواستند که در برخی سفرها آنان را همراهی کنم. اهدافی که داشتند کاملا برایم روشن بود. وی افزود: البته من هر بار بهانه ای می آوردم و درخواست آنان را رد می کردم زیرا به دلیل سرشناس بودن در صورت ارتکاب کوچک ترین رفتار غیر متعارف ، همگان متوجه می شدند و من از این مسأله به شدت نگران هستم. گفتنی است شبکه ماهواره ای روتانا یکی از چندین شبکه ماهواره ای متعلق به شاهزاده ولید بن طلال است. وی ثروتمندترین شاهزاده سعودی و ثروتمندترین مرد جهان عرب و یکی از ده فرد ثروتمند جهان به شمار می رود. شبکه خبری العربیه نیز یکی دیگر از شبکه های ماهواره ای وابسته به این شاهزاده سعودی است.

منبعhttp://takdooneh.com


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>