فیلم خداحافظی طولانی

فیلم خداحافظی طولانی
میترا حجار و ساره بیات در درام کارگری +عکس
فیلم «خداحافظی طولانی» نهمین فیلم فرزاد موتمن که یک درام عاشقانه کلاسیک و به تعبیر خود موتمن درام کارگری‌ است، تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم فجر شد تا پس از تایید هیات انتخاب به لیست فیلم‌های حاضر در بخش مسابقه سی و سومین جشنواره فیلم فجر اضافه شود.
خبرگزاری ایسنا: فیلم «خداحافظی طولانی» نهمین فیلم فرزاد موتمن که یک درام عاشقانه کلاسیک و به تعبیر خود موتمن درام کارگری‌ است، تحویل دبیرخانه جشنواره فیلم فجر شد تا پس از تایید هیات انتخاب به لیست فیلم‌های حاضر در بخش مسابقه سی و سومین جشنواره فیلم فجر اضافه شود.

فرزاد موتمن درباره فیلم جدیدش گفت:”فیلمی که می‌خواهد فرمی عاشقانه داشته باشد، باید روایتگر نزدیک شدن آدم‌ها به هم یا دور شدن آنها از هم باشد و این که چگونه بتوان این داستان را باور پذیر جلوه داد و در فضا و جغرافیای متفاوت آن را به تصویر کشاند، هنر کارگردان است.

سعید آقاخانی، ساره بیات و میترا حجار بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم خداحافظی طولانی,عکس فیلم خداحافظی طولانی,عکسهای فیلم خداحافظی طولانی,بازیگرزن فیلم خداحافظی طولانی,بازیگرفیلم خداحافظی طولانی

فرزاد موتمن،پیش از این هشت فیلم بلند دیگر را نیز جلوی دوربین برده است،شاید «شب‌های روشن» یکی از به یادماندنی‌ترین کارهای یک دهه اخیر او باشد اما فیلم سال قبل، «سایه روشن» شخصی‌ترین فیلم موتمن است.

«خداحافظی طولانی» عاشقانه‌ای در فضای کارگری و صنعتی‌ است و ماجرای مردی‌ را روایت می‌کند که از اتهام یک قتل جنجالی تبرئه شده، ولی جامعه و اطرافیانش هنوز به عنوان مجرم نگاهش می‌کنند. مرد که درگیر یک رابطه عاطفیست، برای تداوم عشق و زندگی باید بر این بحران غلبه کند.

برخی عوامل فیلم عبارتند از: نویسنده: اصغر عبداللهی، تدوین: ژیلا ایپکچی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: رضا بختیاری نیک، مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری، طراح صحنه و لباس: جهانگیر میرزاجانی، صدابردار: امیر نوبخت، طراح گریم: میشا جودت، جلوه‌های ویژه: آرش آقابیک، مدیر تولید: میثم کائد.مشاور رسانه‌یی شیوا آبا و تهیه‌کنندگان:فرزاد موتمن و علی حضرتی

سرمایه‌گذار و مجری طرح این فیلم نیز علی حضرتی است که پیش از این تهیه‌کنندگی در زمینه تئاتر هم در کارنامه‌اش دیده می‌شود.

منبع http://www.bartarinha.ir

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *