​​ اینستاگرام با 300 میلیون کاربر فعال

اینستاگرام با ۳۰۰ میلیون کاربر فعال

635519856748402596 350x233 اینستاگرام با 300 میلیون کاربر فعال
اینستاگرام با ۳۰۰ میلیون کاربر فعال توییر را پشت سر گذاشت

نقش شبکه‌های اجتماعی روز به روز در زندگی ما بیشتر می‌شود و ما نیز با شوقی وافر به سوی آن‌ها می‌رویم. شبکه اشتراک گذاری تصویر اینستاگرام که نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی جوان‌تر است، روز گذشته در وبلاگ خود آماری از کاربرانش منتشر کرده که جالب هستند.

اینستاگرام توسط فیس‌بوک خریداری شده است و روز به روز بر میزان کاربرانش افزوده می‌شود. این شبکه اجتماعی اعلام کرده است که در حال حاضر ۳۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که این عدد نسبت به ۲۸۴ میلیون کاربر توییتر یک روند صعودی بسیار خوب را برای اینستاگرام رقم زده است. همچنین اینستاگرام اعلام کرده که کاربرانش روزانه ۷۰ میلیون عکس منتشر می‌کنند.

وال استریت ژورنال نیز گزارشی را منتشر کرده است که اینستاگرام در ماه مارس حدود ۲۰۰ میلیون کاربر فعال داشته که این رقم در طول ۹ ماه به ۳۰۰ میلیون رسیده است. (رشد ۵۰ درصدی)

برخلاف فیس‌بوک و توییتر، فعالیت اینستاگرام بر روی موبایل و تبلت محدود می‌شود و عده بسیار کمی از کاربران از طریق کامپیوتر در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند. اینستاگرام همچنین اعلام کرده است که ۷۰ درصد کاربرانش خارج از آمریکا زندگی می‌کنند و تاکنون ۳۰ میلیارد تصویر در این شبکه اجتماعی منتشر شده است. مدیر عامل اینیستاگرام نیز افزوده که سعی دارند تا این شبکه اجتماعی را پاک و خالی از هر گونه حساب جعلی نگه دارند.

منبع: آی‌تی رسان

http://click.jamejamonline.ir


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>