اینستاگرام با ۳۰۰ میلیون کاربر فعال

اینستاگرام با 300 میلیون کاربر فعال
اینستاگرام با ۳۰۰ میلیون کاربر فعال توییر را پشت سر گذاشت

نقش شبکه‌های اجتماعی روز به روز در زندگی ما بیشتر می‌شود و ما نیز با شوقی وافر به سوی آن‌ها می‌رویم. شبکه اشتراک گذاری تصویر اینستاگرام که نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی جوان‌تر است، روز گذشته در وبلاگ خود آماری از کاربرانش منتشر کرده که جالب هستند.

اینستاگرام توسط فیس‌بوک خریداری شده است و روز به روز بر میزان کاربرانش افزوده می‌شود. این شبکه اجتماعی اعلام کرده است که در حال حاضر ۳۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که این عدد نسبت به ۲۸۴ میلیون کاربر توییتر یک روند صعودی بسیار خوب را برای اینستاگرام رقم زده است. همچنین اینستاگرام اعلام کرده که کاربرانش روزانه ۷۰ میلیون عکس منتشر می‌کنند.

وال استریت ژورنال نیز گزارشی را منتشر کرده است که اینستاگرام در ماه مارس حدود ۲۰۰ میلیون کاربر فعال داشته که این رقم در طول ۹ ماه به ۳۰۰ میلیون رسیده است. (رشد ۵۰ درصدی)

برخلاف فیس‌بوک و توییتر، فعالیت اینستاگرام بر روی موبایل و تبلت محدود می‌شود و عده بسیار کمی از کاربران از طریق کامپیوتر در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند. اینستاگرام همچنین اعلام کرده است که ۷۰ درصد کاربرانش خارج از آمریکا زندگی می‌کنند و تاکنون ۳۰ میلیارد تصویر در این شبکه اجتماعی منتشر شده است. مدیر عامل اینیستاگرام نیز افزوده که سعی دارند تا این شبکه اجتماعی را پاک و خالی از هر گونه حساب جعلی نگه دارند.

منبع: آی‌تی رسان

http://click.jamejamonline.ir

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *