​​ این خانم 200 کیلو وزن کم کرد

این خانم ۲۰۰ کیلو وزن کم کرد

زنی که با اندام خود رکوردی جهانی ثبت کرد!

0.469410001326310513 irannaz com 335x350 این خانم 200 کیلو وزن کم کرد
زنی که ۲۰۰ کیلو وزن کم کرده است تا خودرا از مرگ نجات دهد به عنوان برترین زن سال ۲۰۱۱ در زمینه لاغری شناخته شد. کارول رایت ۵۴ ساله زنی است که حدود ۳۰۰ کیلو وزن داشته است و حتی قادر نبوده است که کارهای شخصی اش نظیر پوشیدن کفش و لباس شستن و حتی بالارفتن از پله را انجام دهد.

او تنها در طی دوسال موفق شد نزدیک ۲۰۰ کیلوگرم وزن کم کند و ۱۲ سایز از دور کمر خود را کاهش دهد. او میگوید روند چاقی اش زمانی شروع شد که به عنوان کارگر یک ساندویچی مشغول کار شد. او میگوید از وقتی یادم می آید همه مرا  کارول چاق خطاب می کردند. به خاطر سایز بالای لباسم همه مرا مسخره میکردند.

او اضافه میکند بارها تصمیم به کاهش وزنم گرفتم اما دوباره خوردن را شروع کردم. از سال ۲۰۰۷ ناگهان روند چاق شدنم سریع شد و کنترلش از دست من خارج گشت به طوریکه به خاطر درد زانوهایم زمین گیر شدمو  وقتی به دکتر مراجعه کردم گفت اگر این روند ادامه یابد تا دو سال آینده مرگ در انتظارت خواهد بود.

0.587183001326310513 irannaz com 296x350 این خانم 200 کیلو وزن کم کرد

او به قدری چاق بود که در طی یک سال تنها توانست ۴ بار از خانه خارج شود اما به خاطر نجات از مرگ طی دوسال  خود را چنان لاغر کرد که تعجب همگان را برانگیخت. او می گوید بعد از سالها تازه احساس میکنم انسان نرمالی هستم.

منبع http://www.irannaz.com

 

زنی که ۲۰۰ کیلو وزن کم کرد,زن چاق,عکس زن چاق, عکس چاقترین زن, عکس های زن چاق, لاغرشدن زن, لاغرشدن زنان, عکس لاغرشدن زن, عکس لاغری زنان


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>