​​ اذیت دختران به بهانه بخت گشایی

اذیت دختران به بهانه بخت گشایی

2721668 505  اذیت دختران به بهانه بخت گشایی
آزار و اذیت دختران به بهانه بخت گشایی/ رمال معتاد دستگیر شد
فرد رمالی که به بهانه‌های مختلف و تبلیغات درمان بیماری و بخت گشائی از مردم وجوه نقد دریافت و اقدام به سوء استفاده از زنان و دختران و آزار و اذیت آنان می‌کرد، توسط ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پیشوا شرق تهران دستگیر شد.
سرهنگ آدینه وند فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت:

 

در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با دریافت وجوه نقد زیاد از مردم، اقدام به رمالی، دعا نویسی، ظاهر کردن روح و غیره به بهانه‌های مختلف می‌کند، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس امنیت این شهرستان قرارگرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان پیشوا با اشاره به اقدامات ویژه پلیس برای شناسایی این فرد، ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی این شهرستان پس از کسب خبر و اطمینان از درستی موضوع با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام و این فرد را در حین انجام رمالی دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

سرهنگ آدینه وند با اشاره به اینکه این فرد رمال علاوه بر جعل عناوین اقدام به سوء استفاده از زنان و دختران و آزار و اذیت آنان می‌کرده، افزود: ماموران در بازرسی از محل موصوف، بیش از ۷۰ جلد کتاب دعانویسی، یک دستگاه گاز اشک آور، آلات و ادوات استعمال مواد مخدر، تجهیرات دریافت از ماهواره و مقادیری مواد مخدرکشف کردند.

به گفته این مقام انتظامی؛ در این رابطه پرونده مقدماتی تشکیل و فرد دستگیر شده جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

 

رمالی, دعا نویسی, ظاهر کردن روح,
اذیت دختران به بهانه بخت گشایی,اذیت دختران,بخت گشایی,
اذیت کردن دختران به بهانه بخت گشایی,اذیت کردن دختران ,گشودن بخت

منبع http://www.yjc.ir/fa/news/5032904


ساعت بند چرم زنانه طرح بهارارسال نظر


>