سامانه ازدواج به نشانی ve.cbi.ir

شرایط ثبت‌نام وام ازدواج در ۱۶ بانک
 سامانه ازدواج به نشانی ve.cbi.ir
بانک مرکزی با تشریح نحوه ثبت نام متقاضیان وام ازدواج، اعلام کرد: مهلت تکمیل مدارک مورد نیاز را ۲ ماه از زمان ثبت نام است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از مهر، بانک مرکزی با تاکید بر اینکه ۱۶ بانک دولتی و خصوصی تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت می کنند اعلام کرد: متقاضیان وام ازدواج که به شعب بانک ها مراجعه کرده‌اند، حداکثر طی دو ماه باید مدارک خود را تکمیل کنند.

تمام متقاضیان وام ازدواج ، ابتدا باید از طریق سامانه ازدواج به نشانی ve.cbi.ir ثبت‌ نـام کرده، فرم مربوطه را تکمیل کنند و در صورت موفقیت آمیز بودن مراحل ثبت نام، یک کد رهگیری ده رقمیِ محرمانه که مربوط به متقاضی می‌باشد، به شخص ثبت‌نام‌کننده داده می‌شود.

متقاضیان موظف هستند برای اطلاع از وضعیت ثبت‌ نام خود و همچنین نام شعبه مربوطه، به همان سایت مراجعه کرده و در صورتی‌ که شعبه عامل اعطای وام برای متقاضی تعیین شده باشد، با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، ظرف حداکثر ۱۲ روز کاری، به شعبه تعیین‌ شده مراجعه کرده و نسبت به پذیرش و اخذ وام اقدام کنند.

بدیهی است در صورت عدم مراجعه متقاضیان در زمـان تعیین شده، ثبت‌ نـام آنها کان لم یکن تلقی می‌شود.

حسب مصوبات بیست و پنجمین صورتجلسه کمیسیون اعتباری مورخ ۹۳٫۰۵٫۲۹ مقرر شده است، متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، پس از پذیرش توسط شعب بانک‌ ها، حداکثر ظرف ۲ ماه نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام کنند و در صورت عدم تکمیل مدارک، نام متقاضی از سامانه مربوطه حذف می شود تا امکان بهره‌مندی سایر متقاضیان در صف از تسهیلات مذکور و شفافیت عملکرد بانک‌ها به عمل آید.

مدت بازپرداخت تسهیلات، ۳۶ ماهه با اقساط مساوی و سررسید اولین قسط، یکماه پس از پرداخت تسهیلات مزبور با کارمزد ۴ درصد است. افراد دارای شرایط ثبت‌نام می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی http://ve.cbi.ir مراجعه کنند.

منبع http://www.dana.ir

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *