فیلم بیگانه بهرام توکلی

«بیگانه» بهرام توکلی می‌آید +تصاویر
فیلم بیگانه بهرام توکلی

 
«بیگانه» بهرام توکلی در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد. این فیلم، چند روز از زندگی خانواده‌ای که درگیر مشکلات روزمره خود هستند را روایت می‌کند که در این میان، فردی به این خانواده وارد می‌شود که خود درگیر مسائل مختلفی است.

این دو پوستر که از جمله پوسترهای اصلی این فیلم برای فضاهای تبلیغاتی مختلف هستند، توسط محمدحسین هوشمندی و محمد روح‌الامین طراحی شده‌ و در اختیار خبرگزاری ایسنا قرار گرفته است.

«بیگانه» ۲۱ آبان‌ماه روی پرده سینماها می‌رود و در

آغاز اکران، ۱۲ سینما در تهران و سینماهایی در مشهد، اصفهان و رشت در اختیار دارد که به مرور، تعداد سالن‌های نمایش‌دهنده افزایش خواهد یافت.

فیلم بیگانه بهرام توکلی,فیلم بیگانه توکلی,عکس فیلم بیگانه بهرام توکلی,عکس فیلم بیگانه, بهرام توکلی,امیرجعفری در بیگانه,دانلود فیلم بیگانه توکلی, دانلودفیلم بیگانه

مهناز افشار، امیر جعفری، پانته‌آ بهرام و هومن برق‌نورد بازیگران این فیلم هستند که تهیه‌کنندگی‌اش را سعید ملکان برعهده داشته است.

همچنین پخش «بیگانه» برعهده موسسه نسیم صبا است.

«بیگانه» هفتمین فیلم بهرام توکلی است و او این روزها در لوکیشنی در تهران، مشغول ساخت فیلم جدیدش به نام «من دیه‌گو مارادونا هستم» است.

منبع http://news.iranema.ir

فیلم بیگانه بهرام توکلی,فیلم بیگانه توکلی,عکس فیلم بیگانه بهرام توکلی,عکس فیلم بیگانه, بهرام توکلی,امیرجعفری در بیگانه,دانلود فیلم بیگانه توکلی, دانلودفیلم بیگانه,مهنازافشاردربیگانه,عکس کهناز افشار در فیلم بیگانه,عکس مهناز افشارجدید

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *