رونمایی از سبک جدید مداحی حاج محمود کریمی

سبک جدید مداحی حاج محمود کریمی
رونمایی از سبک جدید مداح معروف تهرانی
رسالت بوذری مجری برنامه «فصل عاشقی» از گفتگوی مفصل خود با حاج محمود کریمی در این برنامه خبر داد که در آن کریمی سبک جدید مداحی‌اش را نیز رونمایی کرده است.
خبرگزاری مهر: رسالت بوذری مجری برنامه «فصل عاشقی» از گفتگوی مفصل خود با حاج محمود کریمی در این برنامه خبر داد که در آن کریمی سبک جدید مداحی‌اش را نیز رونمایی کرده است.

رسالت بوذری مجری تلویزیون درباره برنامه «فصل عاشقی» اینگونه توضیح داد: برای پنجمین سال برنامه «فصل عاشقی» را به مناسبت ماه محرم آماده پخش کرده‌ایم و امسال هم در ادامه مباحثی که چهار سال گذشته در گفتگو با حاج محمود کریمی به آنها پرداخته‌ایم، گفتگوی مفصلی با او داشته‌ایم که در دو قسمت ۳۵ دقیقه‌ای از شبکه دو پخش می‌شود.

این مجری با بیان اینکه اسم برنامه مثل دوره‌های گذشته «فصل عاشقی» است، ادامه داد: نخستین قسمت از برنامه امروز جمعه دوم آبان ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود و دومین قسمت نیز شنبه سوم آبان همزمان با شب اول محرم ۱۴۳۶ حوالی ساعت ۲۰ در جدول پخش شبکه دو قرار می‌گیرد.

وی تهیه کننده برنامه را سعید پورفرج معرفی کرد و درباره مباحث طرح‌شده در آن توضیح داد: محور گفتگو آمادگی برای محرم امام حسین (ع) است و نگاهی به مسائلی داریم که هر ساله قبل از محرم مطرح می‌شود. از جمله آسیب‌شناسی این ماه که درباره آنها صریح و بی رودربایستی نکاتی مطرح شده است.

بوذری ادامه داد: حرف‌هایی درباره عزاداری‌ها و جلسات و محافل محرمی در این گفتگو عنوان شده و درباره مسائل روشنفکرانه‌ای که این طرف و آن طرف درباره محرم شنیده می‌شود نیز گفتگو کرده‌ایم.

وی تأکید کرد: سالیانی است که نغمه و صدای محمود کریمی محل رجوع و علاقه جوانان این مملکت است و اگر نگوییم مهم‌ترین، او یکی از مهم‌ترین افراد عرصه ذکر و ذاکری است و گفتگویم با او نیز دیدنی و شنیدنی از آب درآمده است.

این مجری در پایان اعلام کرد: آیتم‌هایی از نغمه‌سراهایی کریمی در برنامه پخش می‌شود که به مداحی او در امامزاده علی اکبر چیذر مربوط می‌شود و اشاره‌ای به سبک‌های تازه‌ای که او ساخته نیز در برنامه خواهد شد و من به مخاطبان وعده می‌دهم که می‌توانند یکی از سبک‌های جدید او را که خیلی زیبا است و بخش‌هایی از آن را در برنامه خوانده، بشنوند.

منبع http://www.bartarinha.ir

 

سبک جدید مداحی حاج محمود کریمی ,سبک مداحی حاج محمود کریمی ,سبک جدید مداحی ,حاج محمود کریمی ,جدید مداحی حاج محمود کریمی ,گفتگو با مداح حاج محمود کریمی

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *