​​ دلیل هوش انیشتین

دلیل هوش انیشتین

دلیل بسیار جالب هوش انیشتین کشف شد !!!

 

Einsteins intelligence is very interesting because it was discovered دلیل هوش انیشتین
محققان دانشگاه فلوریدا، دلیل هوش سرشار آلبرت اینشتین و برخی دیگر از فیزیکدانان معاصر را کشف کردند که این موفقیت بزرگی است که هوش این دانشمند بزرگ را نیز کشف کردند. ارتباط نیمکره چپ و راست فیزیکدانان نظری معاصر بسیار فوق العاده است و همین امر باعث بروز نبوغ و هوش سرشار این دانشمندان شده است.

این اولین باری است که محققان کورپس کالسم مغز یک دانشمند را مورد بررسی دقیق قرار داده اند. کورپس کالسم به مجموعه ای از فیبرهای عصبی گفته می شود که زیر قشر مغز قرار دارند و مسئول ارتباط نیمکره راست و چپ مغز هستند و علاوه بر این بزرگترین بخش از ماده سفید مغر را نیز تشکیل می دهند.

در این بررسی، ضخامت و کد رنگی تمام این فیبرها به دقت تحلیل شده است و ساختار این ارتباطات داخلی مغز، مهمترین عامل هوش سرشار این دانشمند معاصر گزارش شده است.همزمان با بررسی مغز اینشتین، مغز چند دانشمند فیزیکدان آلمانی هم عصر او و چند فرد عادی نیز مورد آزمایش قرار گرفته و مشخص شده است که ارتباطات مغزی فیزیکدان معاصر فوق العاده است.

البته مغز دانشمندان دیگر در دسترس نبود ولی سال گذشته تصاویری با کیفیت فوق العاده بالا از دو نیمه مغز دو نابغه فیزیکدان منتشر شد که به محققان دانشگاه فلوریدا کمک کرد.سال گذشته، مغز آلبرت اینشتین و ماده خاکستری مغز چندین اندیشمند دیگر، در لندن به نمایش گذاشته شد.

منبع irannaz.com


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>