سریال شمعدونی

سریال شمعدونی

 

رضا کریمی، مدیر تولید مجموعه تلویزیونی “شمعدونی” درباره شرایط تولید این سریال توضیح داد: تاکنون در بیش از ۱۸ لوکیشن ضبط سریال انجام شده است که از جمله آن‌ها می توان به بیمارستان، بانک، پنج رستوران مختلف، املاک، آژانس کرایه اتومبیل، سوپرمارکت، باشگاه ورزشی و دو خانه که به کاراکتر های مهمان پروژه مربوط می شود، اشاره کرد؛ ضمن این که یک خانه اصلی هم که به طور پیوسته در اختیار گروه برای ضبط سکانس‌های شخصیت‌های اصلی وجود دارد.

وی درباره کیفیت پیشبرد سریال شمعدونی افزود: به نظرم روند تولید تاکنون مناسب و تقریبا نزدیک به برنامه ریزی های صورت گرفته پیش رفته است؛ ضمن این که دو هفته ای کار برای استراحت و نوشتن ادامه فیلمنامه متوقف بود.

کریمی با اشاره به نگارش همزمان سریال با تصویربرداری آن بیان کرد: فیلمنامه سریال نیز دقیقا مطابق با تصویربرداری توسط سروش صحت و ایمان صفایی نوشته می‌شود. متن کار در حال حاضر تا قسمت ۳۱ نوشته شده است و تدوین نیز به همین ترتیب تا قسمت ۳۰ کامل شده است. این روزها نیز سکانس‌های مربوط به خانه عطا ضبط می‌شود و تقریبا همه بازیگران مقابل دوربین حضور دارند.

“شمعدونی” کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما به تهیه‌کنندگی محسن چگینی و کارگردانی سروش صحت که در ۵۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای برای پخش در زمستان ۹۳ تولید می‌شود.

سریال شمعدونی,عکس سریال شمعدونی, موضوع سریال شمعدونی, خلاصه سریال شمعدونی,دانلود سریال شمعدونی,بازیگران سریال شمعدونی,کارگردان سریال شمعدونی

منبع http://news.iranema.ir

شما ممکن است این را هم بپسندید

یک پاسخ

  1. منتقد گفت:

    سریالی بسیار ضعیف با موضعات و دیالوگهایی که بوی نا گرفتن. همان بحثهای قدیمی کنکور که دیگه چند سالی هست از تب و تاب افتاده و موضوعات پیش پا افتاده ای مثل دعوای خواهرشوهر و زن برادر، چشم و هم چشمی، دیالوگهای غیر معمول و غیر معقول از زبان کودک صرفا جهت افزودن به طنز که نه تنها صنز را نمی افزاید که آن را بچه بازی و جلف می سازد. سوتی های فراوان در صحنه پردازی و موقعیت ها،نامناسب بودن گریم بازیگران و صدها نقص دیگر که در این بحث نمیگنجد، همه و همه دست به دست هم دادن تا سریالی نه چندان درخور و مناسب وحتی بسیار سبک عرضه شود ، اینگونه سریالها توهین به شعور مخاطب محسوب می گردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *