​​ علت سنگ کلیه

علت سنگ کلیه

علت سنگ کلیه علت سنگ کلیه
حدود ۷ درصد از زنان دنیا و ۱۱ درصد از مردان در دنیا از مشکل سنگ کلیه رنج می برند و افراد مبتلا به خوبی درد سنگین و غیر قابل تحمل این مشکل را می شناسند و حتما برای رهایی از این درد طاقت فرسا انجام و دنبال کردن هر توصیه ای را ارزشمند می دانند چه بسا این توصیه ها به قیمت چشم پوشی از برخی لذت ها و خوشمزگی ها باشد که در این بخش به یکی از پرطرفدارترین آنها اشاره می کنیم.

نوشابه و سنگ کلیه
این را به لیست مضرات مصرف نوشابه اضافه کنید که این نوشیدنی میتواند ریشه ایجاد سنگ کلیه باشد.
با مصرف نوشابه خود را معرض خطر بزرگی به خصوص در ناحیه کلیه ها قرار می دهید این نتیجه ی تحقیقات و مطالعاتی است که دانشگاه زنان بریگهام به ان دست یافته است. محققان بعد از بررسی و مطالعاتی در طول ۱۶ سال برروی ۱۹۴۰۰۰ نفر به تاثیر منفی و افزایش دو برابر خطر ایجاد سنگ کلیه در بدن توسط نوشیدن نوشابه پی بردند.
افرادی که هر روز به طور متوسط یک لیوان نوشابه مصرف می کنند در مقایسه با افرادی که در هفته ۱ لیوان نوشابه مصرف می کنند ۲۳ درصد بیشتر در معرض ابتلا به سنگ کلیه قرار دارند.
همچنین افرادی که مستعد ابتلا به سنگ کلیه هستند هم چنین باید در مصرف مواد غذایی همانند گوشت قرمز و خوراکی های فرآوری شده و به طور کلی مواد غذایی که باعث افزایش فشار خون می شود با احتیاط عمل کنند.

منبع http://namnak.com


تمامی محصولات زیر در حراج ویژه تابستان 94 با تخفیف به فروش میرسد

کیف لوازم آرایشی رولی

ساعت اسپرت طرح پوما

ساعت دخترانه آل استار

ساعت بند چرم زنانه طرح بهار

آویز کاور و نگهدارنده کیف

کاور و نگهدارنده جواهرات

ساعت زنانه طرح آلیس

 ساعت زنانه طرح والار نگین دار

ساعت زنانه الیزابت

ساعت اسپرت مردانه Bistec

پایه عکاسی مونوپاد ریموت دار

کیف همه کاره لمسیارسال نظر


>